far paleti onerisi

burayi burayi birkac haftadir makyaj/ bakim sorulariyla doldurdugumun farkindayim, hevesim gecene kadar idare edin lutfen :)

bir tane nude paletim var isimi goruyor aslinda ama surekli ayni renkleri kullanmaktan biktigim icin yanina bir palet daha ekleyeyim dedim. Tum renkleri kullanisli, pigmentasyonu yeterli, guzel palet onerileriniz var midir? Tesekkur ederim simdiden herkese.

not: bir palete 200-300 lira para vermem zira duzenli sekilde kullanacagimdan emin degilim. bazen heveslenip kullaniyorum, bazen aylarca elimi surmuyorum. onerileriniz ona gore olursa sevinirim :)

Sleek'in far paletlerine bakabilirsin:

s-media-cache-ak0.pinimg.com

Bende Sunset var pigmentasyonu bayağı iyi ama Nude tonlarla benzer olmasın dersen yukarıda çeşitli paletleri de var bir testerlarına bak istersen :)
  • neferkitty  (15.03.17 00:06:15)
200-300 vermek istemiyorsan balm al bence hem pigment seviyesi iyi hem de palet seçenekleri çok ve fiyatı da uygun.

  • vavien  (15.03.17 00:25:53)
the balm'in nude dude far paletini kullaniyorum zaten. baska bir sey daha eklemek istedim yanina aslinda. farkli marka olmasi da iyi olur benim icin, denemek acisindan.

  • fraise  (15.03.17 00:28:34)
Sleek olabilir ben de sunset paletini beğeniyorum.

  • jazzabel  (15.03.17 00:30:12)
Çeşit olsun diye alacağın için comfort zone : www.suslusozluk.net
WnW farları hem uygun fiyatlı hem de güzel ama biraz fazla ışıltılı gelebilir. Bir de far paleti uzun süre kullanıladığı için the balmdan nude olmayanlardan olabilir. Ya da tekli alakasız markalardan zevkine göre toplayıp kendi far paletini yapabilirsin ki en eğlencelisi bu bence. Nette tutoriallar var.

  • Domuz  (15.03.17 00:32:04)
Too faced paletleri çok güzel ama burda ne kadardır bilmiyorum.

  • ekaterina  (15.03.17 00:33:03)