kızın ilgisinin azalması

bir kız var yaklaşık 3 hafta önce tanıştık, kahvaltı yaptık. sonra 2 3 günde bir yemek yedik, kahve içtik. Yani buluştuğumuz zaman baya vakit geçiriyoruz. Zaman hızlı geçiyor, ikimiz de çok mutlu oluyoruz. Akşam vakti de yurda giriş saati yaklaşınca ben yurda bırakıyorum onu. Hep yan yana yürüyorduk şimdiye kadar. En son iki gün önce yine yan yana yürüyoruz. Sonradan ben buna yaklaştım biraz ve elimi omzuna attım, yani yürürken tam sarılmak gibi değil de yandan sarılıyormuş gibi. Bana "öyle yapmayalım" dedi. Bir de waffle yemiştik o gün. Sonraki gün o tekrar aynı wafflecıya gitmiş. Tek başına gitmiş. İnstagram hikayeden(snapchat gibi olanından) "yalnızlık benim olsun yeter bana (gözlüklü emoji)" yazan bir şey paylaşmış. Burada bana mesaj filan mı vermeye çalışıyor? Birlikte çok iyi vakit geçiriyoruz filan derken o da böyle diyordu. Acaba kafasında soru işaretleri filan mı var? O hamleyi erken mi yaptım acaba? Neyse asıl sormak istediğim kısım bundan sonra nasıl davranmalıyım? İrdelemeli miyim yoksa hiç olmamış gibi mi davranmalıyım? Yarın akşam da konsere gideceğiz beraber. Orada biraz yakın olsam yine mi aynı tepki gelir?
(Şu kızlar mahvetti bizi ya :) )

şu kızlar mahvetti bizi diyorsun ya işte o yüzden kaybediyorsun. ilgisi az olan yalnızken de hayattan keyif alan bir insan olursan zaten o mahveden kızlar peşinden ayrılmaz.

kızı salla gitsin madem yalnızlık onun olsunmuş sallama bile.
  • prezarlatif  (10.03.17 12:10:33)
kız ya seni istemiyor ya da ağırdan satıyor. konserde beline falan sarılma öyle. seviyorsan git konuş derler ya, konuşmadan yapma öyle elini omzuna atma falan. her kız aynı tepkiyi vermeyebilir. bu kızın yolu da neymiş öğrenmiş oluruz. dediğim gibi önce konuş, bir şeyler hissettiğinden bahset. niyeti varsa zaten ılımlı yaklaşır.

  • burty  (10.03.17 12:13:39)
hesapları kim ödüyor?

hmmmm. kullanıyor mu acaba dedim. 3 hafta olmuş daha neyin nazı bu?

biraz da sen kendini geri çek, hamle etme bakalım.
  • elorelia  (10.03.17 12:15:18 ~ 12:30:52)
ilgiyi kes üç gün sonra köpek olur peşinde...

  • hosein  (10.03.17 12:17:28)
biraz daha atak davran , ters yaparsa ilgiyi kes .

  • uzman pratisyen  (10.03.17 12:18:23)
hesapları kim ödüyor? +1

yürürken kızı yol tarafında mı yürüttün?
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.03.17 12:18:37)
Bence kız kezban...

Sen biraz buluşma teklif etme, o yürüsün.
  • lcha  (10.03.17 12:20:54)
hesapları bazen ben ödüyorum, bazen de o ödüyor, ama benim ödemelerim ondan daha çok(%75 ben öderim %25 o gibi)
yürürken kız yol tarafındaydı. sağımdaydı. ben soldaydım.

  • gonul_isleri  (10.03.17 12:23:54)
aha işte sebebi belli oldu. hiç kız yol tarafında yürütülür mü sağ sol fark etmez.

eğer kendine sinirlenmek istemiyorsan falan buna inan yoksa aşağıdakine.

kız seni beğenmemiş bi yerlere giderken hesaplarımı ödeyecek bir eküri fena olmaz. sıkılırsam da zaten illa elini melini atar belime omzuma o sırada sanki yanlış bir şey yapmış gibi davranır kışkışlarım demiş.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (10.03.17 12:27:16)
Muhtemelen böyle yakınlaşmalar için romantik bir ortam bekliyordur, o yüzden ani gelmiştir.
Güzel bir yere yemeğe götür (misal yarın konserden önce), içini dök, güzel sözler söyle ve elini tut.
Biraz uğraşman lazım yani:)
  • peggy  (10.03.17 12:29:53)
sal o kızı. yurda yakın bir yerde sarıldıysan belki güvenlik görmesin falan diye demiştir diyeceğim ama sen yine de sal o kızı.

  • carabelli  (10.03.17 12:31:27)
Kız emek kaybı.

  • arnold schwarzeneger  (10.03.17 12:38:10)
Kız keriz silkeliyo hesap ödeterek. Konsere de gitmeyeceğim vs de salla gitsin vakit kaybı.

  • England  (10.03.17 12:42:03)
Kıza yol ver. Böyle tiplerin bir yerlerini kaldırmayın boşuna.

  • catch the arrow  (10.03.17 12:43:55)
Konserde sıkıcı belini kavra, yapıştır kendine.

  • bigbadabum  (10.03.17 13:13:11)
Salla +1 ilgi seven bir arkadasimiz daha

  • Take it away honey  (10.03.17 13:46:27)
senin gibi 50 kişinin mesajı facebook diğer mesajlar klasöründe bekliyor. elini sallasa 50si. zengin çıkmadığı sürece daldan dala atlıyor kızlar. aynısını yakışıklı erkekler de yapıyor. onlar zenginde kalmıyor gerçi, dengesiz hatunlarda takılı aklıyor genelde. sıkılmaya değmez yani. kendine yatırım yap seni umursamayan bi kızla uğraşmak yerine.

  • hasmetizm 2046  (10.03.17 14:20:24)
Yeni tanidigi bir adamın fiziksel temasından hoşlanmadı diye kezban olmuş hemen. Neyse bence açıkça konuşmanın vakti gelmiş. Flört halinde gibisiniz neticede. Arkadasça dusunuyordum diyecek hali yok pek. O yuzden al karsina durum bu, sen ne dusunuyorsun benimle diye sor. Yok ben yalniz olmak istiyorum falan derse boşver gitsin. Demek ki oylesine vakit geciriyormuş kullanıyormuş. Ama zaman istiyorum biraz daha taniyalim falan derse ilgini buyuk ölçude azaltarak, temkinli davranarak iletisim halinde kalirsin. Biraz uzaktan objektif sekilde bakarsin duruma. Ancak o zaman kizin gercek niyetini anlarsin. Net yargılara varmak için elde çok veri yok bence. Fazla uzatmadan açıkça konuş o yüzden.

  • aquarium  (10.03.17 14:30:26)
+1aquarium

  • kozmosta bir nokta  (10.03.17 14:40:00)
Tamamdır yarın akşam konserden sonra konuşacağım sonra belli olacak devam edip etmeyeceği. Ya olumlu sonuçlanacak ya da olumsuz.

  • gonul_isleri  (10.03.17 22:03:30)
bigbadabum haklı, laps diye öpmen gerekiyor şu aşamada. bir dönüm noktasındasın. arkadaşlarına da anlatıyordur 3 haftadır takılıyoruz hala tık yok diye.

  • roket adam  (12.03.17 21:17:31)
bence kiz daha yogun biseyler istiyor. onu surukleyecek birini istiyor gibime geldi. duzgun davranan erkek istemiyor. once cok ilgilenmeni sonra ilgiyi kesmeni istiyor. biseylere kapilmak istiyor.

  • my pink  (14.03.17 15:47:59)