4. Geleneksel Duyuru Yılbaşı Hediyeleşmesi - #4 Gönderimler (Güncellendi)

SON GÜNCELLEME: Gönderimler bitmiştir sevgili duyurucular. Hediye alamayan arkadaşlar için önümüzdeki hafta gönüllü takımı kurmaya çalışacağım. Yeni duyuru açacağım bununla ilgili, şimdilik beklemede kalın. Herkese mutlu seneler!

En minnoş etaba gelmiş bulunmaktayız, hediye gönderimleri :)

Eşlerle iletişim kuruldu, muhabbetler edildi, konuşulup anlaşıldı, zannedersem sorun kalmadı bu konuda. Şimdi bugünden itibaren iki hafta içerisinde hediyelerimizi alıp yollamamız gerekiyor artık. 25 Aralık hediye gönderimleri için son gün. Hediye limitimizi de tekrar hatırlatayım; 20-60 tl arası.

Bu aşamada yapmamız gerekenler ise şöyle:

*Eşimizin hediyesini seçip alacağız.

**Kargo için eşlerimizin bilgilerini alıp 25 Aralık'a kadar hediyemizi göndereceğiz. (Bazen alıcı taraflar kargo için gereken bilgileri paylaşmaktan çekinebiliyor. Aslında bunun için ilk katılım duyurusunda uyarı yapmıştım açık adres ve isim verilmesi gerekecek diye. Yine de böyle bir bilgi eksikliği sebebiyle eşinize hediyenin ulaşması konusunda sıkıntı yaşanırsa ne yazık ki bu alıcı tarafla ilgili bir sorun ve pek de yapılabilecek bir şey yok. Yine de yaşanabilecek olası sıkıntılar için bana mesaj atabilirsiniz.)

***Kargolar yapıldıktan sonra gönderici taraflar bana "mesaj yolu" ile kargo gönderim kodlarını ulaştıracaklar (25 Aralık bunun için de son gün). Ben de duyuruyu güncelleyerek şu gönderdi, şu da gönderdi diye yazacağım liste şeklinde.

**** Alıcılar kargoları geldikten sonra "bu duyurunun altına" hediyemi aldım benzeri bir cevap yazacaklar.

Bu etabın en önemli, olmazsa olmaz iki aşaması kargonuzu yaptıktan sonra gönderim kodunuzu mesajla bana ulaştırmak, kargonuz geldikten sonra da duyurunun altına geldiğine dair bir cevap yazmak. O yüzden lütfen atlamayalım bu kısmı.

Katılımın epey fazla olmasına rağmen şu aşamaya kadar sorunsuz bir etkinlik oldu sizlerin sayesinde. Hepiniz iyi kalpli, yardımsever, sevecen insanlarsınız. Sizlere sorumlu, ilgili davrandığınız ve çok tatlış olduğunuz için teşekkür ediyorum, kokulu öpücük gönderiyorum :) Umarım etkinliğimiz sadece hediyeleşme olarak kalmamış, güzel tanışıklıklara da vesile olmuştur.

Etkinlik süresince defalarca "şu duyuruyu indirelim, şunu sabitleyelim, şunu acaba kaldırsak mı kaldırmasak mı" diyerek beynini yediğim krem peynir'e de ayrıca teşekkürler :)

Güzel günler gelecek. Biz göremesek bile çocuklarımız, torunlarımız görecekler. Şimdiden herkese mutlu seneler, sevgiler!

Hediyesini gönderenler:

denhia
normalisoverrated
mutekebbir
karabiber ve ejderha
mavifil
gözü açık sevişen yahudi
tuborg yesili
mirty
fakyoras
the coolest dude
basond
brad pitt
meteorzede
lcha
interview with the vampire
Polaroid
siyah gece
dessy
abomoi
Fritz-X
balpolen
elbar
in vino veritas
greyback
ron dennis
luchetti
lazarus
carabelli
Phoebe
minyatur dev
orange coffee
nyist_
suicides underground
wendyangelamoiradarling
112 hayat kurtarır
drystedb efficacious
ufukcel
bloodymoon
bhdrydn
nickimin hakkini veremedim
pide
esther
oksijensiznefes
Dr_Stat
murtiii
Yaratıcı Nickli Helper
tthet
kakao
senolll
manuel mandalina
kibritsuyu
archery
byburock
peggy
cabiday
bass solo take one
dedimmidemedimmi
tahtelbahir
buff
runfor
4seneayniyerdeduramam
ananotherlife
bir bucuk adana
saygılarefendim
innerbliss
try again fail again fail better
peki madem
bendenbukadar
limonlu cola
denef
euteamo
livaneli_kadir
qxgviper
physcos physcos
aioniotita
kuehles blondes
humblebirth
De facto
EyLüL Kizi
byzantium
syabk
proletarier aller lander vereinigt euch
isott
n3tw0rk3r
straight from the heart
passion rules the game
bim tribi
aychovsky
body electric
ofelia
veys zimmer
la rana
birdposing
matilda
friede17
alporler
hold short of the runway
slymene
melengich
manuelka
yüzyıllık yalnızlık
shakespearie
yirmisantim
all girls dream
captainimsi
6 yasimdan beri metal dinliyorum
narudocko
Adramelekhh
metalika
darkcherry
kulak misafiri
a perfect lie
pinkythebear
--------------------- 25 Aralık sonrası
kotakota
füt
fragile lady
blmemnehaldeyim
nicorobin
eeb
odiyus
tadin kaldi
PearlJam
illegal yazar
bir nick var benden iceri
naberabi
lamira
MiraTaurus
tum haklari saklidir
lorne malvo
sayns
mavipanter
evimin paspasi
cikmaz sokaktan cikagelen cocuk

@denhia'dan gelen kargom bana ulaştı! hediye denizinde boğuluyorum şu an :P

  • manuel mandalina  (13.12.16 16:21:20)
tuborg yesili
hediyemi gönderdi. emeği geçen herkese teşekkürler.

  • odiyus  (14.12.16 21:15:40)
mutekebbir hediyemi gönderdi,bende en kısa zamanda veys zimmere hediye yolluyyacam.

  • Fritz-X  (15.12.16 16:50:50)
Geçen sene katılmıştım bu sene kaçırdım. Varsa açıkta kalanlar dahil olabilirim

  • domates yiyom  (15.12.16 17:38:50)
Hediyemi aldım. Buradan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. Herkese mutlu yıllar.

  • kaderimse np  (15.12.16 19:35:13)
Hediyemi aldim.

Hediyemi gonderdim, onumuzdeki hafta ici ulasir.
  • brad pitt  (15.12.16 19:50:25)
The coolest dude hediye gonderdi. Cok da guzel bir secim yapmis cok mutlu oldum.

  • meteorzede  (15.12.16 20:13:02)
fakyoras'tan hediyemi aldım. çok güzel bir tercih yapmış. tekrar teşekkür ederim.

  • ofelia  (16.12.16 20:00:57)
ben de geçen sene katıldım ve bu sene kaçırdım ben de katılmak istiyorum talep varsa :)

  • gossipgirl  (16.12.16 20:07:16)
lcha'nın gönderdiği hediye bana ulaştı. Çok teşekkür ediyorum kendisine :)

  • denhia  (17.12.16 13:50:12)
halen hediyemi gönderdi / Bende gönderdim katılarınız için teşşekürler

  • Wtfsanfrann  (17.12.16 21:13:35)
dessy nin hediyesi ulaştı, eşim in vino veritas a hediyemi bugün kargoladım.

  • siyah gece  (17.12.16 22:57:20)
...hediyemi hazırladım..yakında gönderdim yazacam inş. :)
Edit:gönderdim :)
edit 2: kargoydu şuydu buydu gecikme oldu ama @ron dennis jestiyle hediyemi gönderdi ..tesekkurler.
  • bhdrydn  (18.12.16 19:08:30 ~ 13.01.17 10:59:55)
hediyemi aldım, emeği geçen herkese çok teşekkür ederim, herkese mutlu yıllar :)

  • mirty  (19.12.16 00:26:26)
Hediyemi gönderdim siyah gece'ye ve kendisi teslim almış bile :)

Sanırım kargo takip numarasını ben başka bir arkadaşa ilettim, sana değil @buff :O
  • dessy  (19.12.16 09:50:07)
abomoi hediyesini ulaştırdı, ben de yarın aioniotita'ya hediyemi kargolayacağım. kargo numarasını size pm olarak atarım.

  • drystedb efficacious  (19.12.16 16:17:47)
Hediyeyi gönderdim, kargo takip numarasını ilettim size @buff

edit: hediyelerim geldi. kendisine çok teşekkür ediyorum buradan da :))
  • dedimmidemedimmi  (19.12.16 16:46:57 ~ 28.12.16 15:27:07)
bugun siyahgece'nin hediyesi ulasti bana. duyuruda bal gibi seker gibi insanlarin da oldugunu, hayatimizin tamamen kotuluklerden ibaret olmadigini bir kez daha hatirlatti sagolsun. uzun zamandir boyle duygulanmamistim :) emegi gecen herkese tesekkurlerimi iletiyorum.

ben de bugun carabelli'ye yolladim hediyemi. umarim sorunsuz ulasir

hepimize mutlu yillar olsun :)
  • in vino veritas  (19.12.16 20:13:36)
ben de mavifil nickli arkadaşın hediyesini gönderdim,
daha doğrusu siparişini verdim yakın zamanda kargoyu çıkaracaklar direk arkadaşa...

  • luchetti  (19.12.16 20:51:49)
Balpolen'den gelen hediyemi aldım,kendisine tekrardan teşekkür ediyorum:)

  • archery  (19.12.16 21:48:13)
Hediyemi gönderdim, bir iki güne elinde olur umuyorum. Arkadaşıma şimdiden uğurlar getirsin.

  • lazarus  (19.12.16 22:25:26)
hediyemi eşime gönderdim, in vino veritas da benimkini göndermiş bekliyorum heyecanla:)

Edit: in vino veritas' ın hediyesi elime ulaştı. çok teşekkür ediyorum tekrar.
  • carabelli  (20.12.16 09:50:08 ~ 15:20:42)
slymene'den hediyemi alamadım. Balpolen ile irtibattayız, haftaya kendisine hediyesi ulaşacak

  • evimin paspasi  (20.12.16 09:52:39 ~ 21.12.16 20:37:14)
hediyemi aldım. nyist_'e teşekkürler tekrar.

@füt köle isaura gibi çalıştığımdan hediyeyi biraz geciktiriyorum, kusura bakma. göndericem ama çok az kaldı
  • naberabi  (20.12.16 10:50:32)
Eşimden harika hediyeler aldım. Tekrardan teşekkür ederim @orange coffee :*

  • dessy  (20.12.16 12:03:02)
hediyemi gönderdim, henüz hediyemi almadım.

  • suicides underground  (20.12.16 13:01:38)
harika hediyemi aldım. yazmamışım. oley!

  • orange coffee  (20.12.16 13:31:18)
Hediyemi gönderdim

  • 112 hayat kurtarır  (20.12.16 14:10:10)
Hediyemi gönderdim.

  • murtiii  (20.12.16 19:22:46)
İki hediyem de ulaştı. Herkese teşekkürler

  • Polaroid  (20.12.16 19:29:36)
greyback hediyemi gönderdi, kendisine tekrar teşekkür ediyorum.

hediyemi gönderdim.
  • the coolest dude  (21.12.16 08:51:52)
lazarusdan hediyemi aldım kibritsuyuna hediyeyi gönderdim(yolda) ulaşınca düzenleyeceğim

  • Yaratıcı Nickli Helper  (21.12.16 11:41:50 ~ 11:43:32)
wendyangelamoiradarling hediyemi gönderdi. tekrar teşekkür ediyorum. bende bugün yarın kargolayacağım.

  • byzantium  (21.12.16 13:29:58)
@denhia'dan hediyemi almış, birinç olmuştum :)
@innerbliss'e hediyesini şimdi gönderdim! umarım beğenir^^

emeklerin için çok mersi @buff <3
herkese iyi yıllar :*
  • manuel mandalina  (21.12.16 14:03:50)
nickimi hakkımı veremedim'den tatlış hediyem geldi:) ben de kargoya verdim ancak kurye adresimden aldığı için takip no henüz ulaşmadı, ulaşınca ileteceğim.
teşekkürler.

edit: takip no öğrenilip, iletildi.
  • peggy  (21.12.16 16:39:52 ~ 16:56:00)
eşim kakao idi.
hediyemi bugün kargoya verdim.

  • cabiday  (21.12.16 16:43:35)
hediyemi aldım. mutluyum.
herkese benden iyi seneler.

edit: hediyem ulaştı.
  • bass solo take one  (21.12.16 18:40:18 ~ 23.12.16 20:40:32)
Phoebe'den hediyemi aldım. çok güzel bir hediye :)
emeği geçen herkese de teşekkürler.

23 Aralık'ta nicorobin'e hediyesini gönderdim.
  • alporler  (21.12.16 19:44:28 ~ 24.12.16 15:00:09)
hediyem bana ulaştı.

  • peanutbutterpuddingsurprise  (21.12.16 19:51:27)
Hediyesi ulaşan arkadaşlar kendi hediyelerini göndermeyi ve bana mesaj atmayı da unutmasınlar lütfen :)

  • buff  (21.12.16 19:55:40)
@buff'tan hediyemi aldım. hediyemi gönderdim göndereceğim gibi bir şey. hediyeleşme arkadaşım @suicides underground'la temas halindeyiz.

  • runfor  (21.12.16 22:58:18)
runfor ile tamamız. hediye borcu kalmamıştır:)

  • suicides underground  (22.12.16 08:16:30)
Senolll'a hediyesini yolladim.

  • 4seneayniyerdeduramam  (22.12.16 09:33:56)
aldığım en iyi hediyelerden biri, teşekkürler limonlu kola ve buff

  • try again fail again fail better  (22.12.16 11:23:55)
Manuel mandalinanın muhteşem hediyesi elime ulaştı, bilmemnehaldeyim'in hediyesini de bugün kargoladım

  • innerbliss  (22.12.16 14:10:46)
saygılarefendim'den hediyelerimi aldım, pinkythebear'a hediyem ulaştı.

  • normalisoverrated  (22.12.16 14:38:51)
hediyemi gonderdim. bi iki gune "tum haklari saklidir" a ulaşır. gerçi yurtiçi kargo bu, belli de olmaz:(
hediyemi bekliyorum:)

  • bendenbukadar  (22.12.16 16:14:52)
@4seneayniyerdeduramam'a hediyemi gönderdim :)

  • denef  (22.12.16 17:04:00)
Ben de hediyeyi kargoya verdim bugün umarım yarın elinde olur. herkese iyi seneler dilerim

  • euteamo  (22.12.16 17:20:47)
hediye gönderimi --> tamamlandı
hediye alımı --> tamamlandı

herkese iyi seneler, en kötü yılımız olmuş olsun 2016 :(
  • minyatur dev  (23.12.16 11:04:00)
hediyeLERIMI de aldım:-) @dedimmidemedimmi ye milyonlarca teşekkürler.. çok tatlı :-)

  • euteamo  (23.12.16 12:12:17)
humblebirth'den hediyemi aldım, ben de tadin kaldi'ya hediyesini yolladım.

  • De facto  (23.12.16 13:07:07)
oksijensiznefes'den hediyem ulaştı, ben de tufi'ye yolladım.

  • EyLüL Kizi  (23.12.16 13:17:38)
peki madem'in hediyesi elime ulaştı, çok da güzel şeyler geldi buradan da teşekkür etmiş olayım :)

yirmisantim'in hediyesini de bugün kargoya verdim.
  • physcos physcos  (23.12.16 13:33:15)
ananotherlife 'ın hediyesi elime ulaştı.
Teşekkür ediyorum kendisine tekrar :)

Dr_Stat 'a da hediyesini göndermiştim, bugün eline ulaşacaktır umarım.

Herkese mutlu yıllar :)
  • livaneli kadir  (23.12.16 14:27:27)
Peggy'' den hediyem geldi. Çok Mutlu oldum. Çok şımardım :)
Livaneli_kadir de hediyemi almış.
Çok mutluyum. Teşekkürler @buff :)
  • ananotherlife  (23.12.16 15:45:52)
Hediyemi gonderdim ve aldim :)

  • aioniotita  (23.12.16 17:09:30 ~ 17:10:07)
@livaneli_kadir'den gelen hediyem elime ulaştı. Kendisine buradan da tekrar teşekkür ederim. Çok mutlu oldum.

@eeb'e hediyemi göndermiştim. Eline ulaştı ama sanırım buraya yazmayı unuttu.

Bu arada @buff emeklerin için teşekkür ederim.

Herkese iyi yıllar.
  • Dr_Stat  (23.12.16 17:35:04)
carabelli'den gelen hediyemi aldım kendisine teşekkür ediyorum.
nickimin hakkini veremedim'e kargosunu bugün gönderdim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.12.16 18:13:15)
straight from the heart'ın özenle seçilmiş hediyesi bana ulaştı. ilgisi ve sevecenliği için kendisine çok teşekkür ediyorum tekrar.

@all girls dream'ın hediyesini birazcık rötarlı gönderebileceğim. Yarın yola çıkmış olur.

Sevgiler. Mutlu yıllar herkese.
  • n3tw0rk3r  (23.12.16 19:45:02)
ben isott ile konuştum, yarın mng kargo ile gönderisini yapacağım. son gün oldu biraz ama çok yoğundum.
listenin en altında ben olacağım herhalde :)

bana da hediye ulaşmadı galiba, arkadaş da yolladım dememiş, sağlık olsun gelmezse de :)
  • passion rules the game  (23.12.16 22:56:33 ~ 22:56:53)
ben gonderdim ama bana henuz gelmedi :(

  • bim tribi  (24.12.16 10:30:46)
ofelia'dan oldukça güzel bir hediye aldım.

  • cikmaz sokaktan cikagelen cocuk  (24.12.16 10:44:15)
kargomu eşime gönderdim, Archery'nin de harika hediyesini aldım:) burdan da teşekkür ederimm:)

  • body electric  (24.12.16 10:53:02 ~ 12:09:45)
Kargomu eşime gönderdim kargom geldi

  • birdposing  (24.12.16 12:25:29)
Hediyemı yolladım yerine ulaştı daha hediyemi alamadım .

  • abomoi  (24.12.16 15:37:26)
yolladım hediyesini isott'a herkese iyi yıllar :)

bu arada bana gelmemiş galiba :) pazartesi tekrar bakayım :)
  • passion rules the game  (24.12.16 16:40:57 ~ 16:47:22)
tthet'in hediyesi birkac gun once elime ulasti, tesekkurler.

  • stavro  (24.12.16 18:18:58)
isott'un hediyesi gelmiş sanırım ancak kargodan alamadım henüz. benim hediyem de eşime ulaşmış. herkese mutlu yıllar!

hediyemi aldım edit'i: aldım.
  • ufukcel  (24.12.16 18:35:26 ~ 26.12.16 19:04:17)
Sondan bir gün önce yetiştim bende, bugün hediyemi almış bulunmaktayım, ptesi kargoya verilmesini umuyorum.

hediyem de geldi :)
  • melengich  (24.12.16 19:42:38 ~ 28.12.16 19:44:39)
hediyemi gönderdim, henüz hediyemi almadım
Edit: yılbaşından sonra alacakmışım :)

  • yüzyıllık yalnızlık  (24.12.16 20:45:51 ~ 01.01.17 01:33:13)
Hediyemi interview with the vampire'e gönderdim, hediyem gelmedi :)

Teşekkürler buff
  • la rana  (24.12.16 21:26:42 ~ 25.12.16 20:03:19)
Hediyemi gönderdim.
Hediyemi pazartesi alacağım umarım, yolda :)

Teşekkürler herkese ve iyi yıllar şimdiden
  • interview with the vampire  (24.12.16 22:14:09)
benim hediyem de geldi :)

herkese mutlu yıllar!!
  • nickimin hakkini veremedim  (24.12.16 23:13:25)
@kuehles blondes'ten gelen hediyem bana ulaştı. Güzel hediyesi ve güzel notu için kendisine tekrar teşekkür ediyorum :)

Hediye alacağım kişi değiştiği için biraz geç oldu ama @lorne malvo'ya hediyesini şimdi gönderdim, umarım beğenir :)
  • captainimsi  (25.12.16 01:16:47)
Hediyem geldi

  • 4seneayniyerdeduramam  (25.12.16 10:33:08)
Hediyemi gönderdim ve hediyem uzun süre önce gelmişti, herkese teşekkürler.

  • narudocko  (25.12.16 11:12:26)
bana PearlJam hediye gonderecekti. mesaj atmis. yeni isi vs dolayisiyla zaman bulamamis ama gonderir herhalde. onu da gondermis sayalim.

  • bim tribi  (25.12.16 11:26:11)
hediyemi pis isler muduru'ne gönderdim ve narudocko da hediyemi göndermiş. teşekkürler

  • metalika  (25.12.16 17:45:18)
Gönderdim ve aldım :) herkese mutlu yıllar

  • senolll  (25.12.16 19:48:34)
@qxgviper in hediyesi anneme ulasti :) o da haftaya bana getirecek. Cok tesekkur ediyorum ona buradan tekrar :)

Ve buff, organize icin tesekkurler :)
  • kuehles blondes  (26.12.16 02:20:37)
@kakao güle güle kullan :p

@kotakotakot (umarim nicki karıştırmıyorum ) hediyemi gönderdi.
  • cabiday  (26.12.16 10:23:21)
hediyemi gönderdim.

  • füt  (26.12.16 13:14:22)
Hediyemi aldım hediyemi de göndermiştim zaten emeğine sağlık buff. :)

  • gozu acik sevisen yahudi  (26.12.16 14:35:45)
Hediyemi gönderdim, bana gelecek olan hediye de kargoya verilmiş. Teşekkürler; mutlu yıllar...

  • fragile lady  (26.12.16 16:16:18)
Hediyem yollandı. @fragile lady'e burdan teşekkür ediyorum. @kuehles blondes'in gönderisini yapmıştım zaten.

Herkese ve özel olarak iki eşime de şimdiden mutlu yıllar diliyorum.
Sevgili @buff güzel organizasyon için sana da ayrıca teşekkürler.
  • qxgviper  (26.12.16 16:52:59)
Hediyem geldi çok teşekkür ederim. Herkese mutlu yıllar.

  • isott  (26.12.16 18:07:50)
a perfect lie'ın üzerine düşünülmüş hediyesini aldım ve çok sevindimm.
Kendi hediyem de straight from the heart'ın eline ulaştı.

  • bloodymoon  (26.12.16 18:54:57)
body electric'ten tatlis hediyelerimi aldim :) gonderdigim hediyeyi Mirataurus teslim almadi.

  • pide  (26.12.16 19:03:34)
Bana gelecek olan hediye kargoda. Ben de bugün hediyemi gönderdim.

  • tadin kaldi  (26.12.16 19:26:45)
gönderdim ve aldım , teşekkürler

  • Big bada bum bum  (26.12.16 23:48:07)
6 yasimdan beri metal dinliyorum un hediyesi geldi.

Herkese mutlu yillar.
  • a perfect lie  (27.12.16 10:28:19)
Dr_Stat'a hediyeleri için çok teşekkürler.

melengich'in de hediyesini beğenmesini umarım.

herkese mutlu yıllar.
  • eeb  (27.12.16 12:05:25)
hediyemi aldım ve gönderdim. paket kargodan kaynaklı sebeplerden dolayı biraz gecikmeli geldi :D herkese teşekkür ederim.

  • nyist_  (27.12.16 13:38:33 ~ 13:43:11)
hediyem geldi. çok mutlu olduğum, heyecanlandığım, nokta atışı bir hediye göndermiş Adramelekhh :). tekrar çok teşekkür ediyorum kendisine!

buff, emeğine, yüreğine sağlık.
  • Phoebe  (27.12.16 15:10:03)
Hediyem elime ulasti, emegi gecenlere tesekkurler.

  • elbar  (27.12.16 16:23:07)
hediyem ulaştı. hediyemi de aldım. burdan syabk'e çok teşekkürler. ayrıca bugün geldi hediye ve bugün benim doğum günüm ^.^

  • matilda  (27.12.16 16:25:48)
Physcos physcos'un çok tatlı hediyelerini aldım, kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. :) Aslında hafta sonu gelmişti ama kargoyu getirmedi. Ancak alabildim.

  • yirmisantim  (27.12.16 17:56:37)
Ben de kargcularla kavga ederek kavuştum bugün hediyeme. Eşime çok teşekkür ediyorum, çok minnoş bi insanmış kendisi :)

Hediye mi de bir gün gecikmeli olarak yolladım, tekrar çok özür diliyorum.
  • bir nick var benden iceri  (27.12.16 19:41:29)
hediyem geldi, ben de yolladım.

  • veys zimmer  (28.12.16 10:24:59)
bilmemnehaldeyim'in hediyesi ulaştı. kendisine ve buff'a teşekkürler!

herkese iyi yıllar!
  • passion rules the game  (28.12.16 11:20:49)
bir nick var benden iceriye son derece pratik hediyeleri için bir de buradan çok teşekkür ediyorum :)

  • ron dennis  (28.12.16 14:02:46)
hediyemi aldım, ben de yolladım.

  • nicorobin  (28.12.16 19:36:29)
Hediyemı yolladım hediyem de geldi. Etkinlikde emeği olan herkese teşekkürler :)

  • abomoi  (29.12.16 10:46:38)
veys zimmer'in gönderdiği hediyeyi aldım. tekrar teşekkür ederim.

  • wendyangelamoiradarling  (29.12.16 14:47:03)
byburock'tan hediyemi aldım.

herkesin çok daha iyi bir sene geçirmesini diliyorum.
  • tahtelbahir  (29.12.16 16:00:12)
kargocular @interview with the vampire a yolladığım hediyeyi kırmış :/ En kısa süre içerisinde telafisini yapacağım.

benim hediyem de gelmedi.
  • la rana  (29.12.16 17:54:07)
slymene hediyesini gönderdi. çok teşekkürler. hasta olduğumdan balpolen'in hediyesini bugün öğlen kargoya verdim. kendisini bilgilendirdim.

  • evimin paspasi  (29.12.16 21:41:31)
Bu ne amk bunca yıllık duyurucuyum böyle bi etkinlikten haberim yok! :(

  • everythingok  (30.12.16 00:29:23)
Evimin paspası ndan gelen hediyelerimi aldım, cok güzeller:)

  • balpolen  (30.12.16 17:14:46)
Hediyemi aldım ve gönderdim. Nicoropine cok teşekkür ederim :)

  • mavipanter  (30.12.16 18:53:33)
Oley, hediyem geldi, elektrik kesintisini biliyormus darkcherry belli ki:)

  • friede17  (30.12.16 23:06:42)
@MiraTaurus dan hediye aldım, herkese mutlu yıllar :)

  • burchak  (31.12.16 22:22:42)
@kulak misafiri adlı eşimin çok güzel hediyesini aldım. burdan kendisine ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederim. herkese iyi yıllar.

  • tthet  (02.01.17 14:16:47)