Liseli kardeşe kitap önerisi?

Normalde benim veya annemin zoruyla kitap okurdu ama yüzüklerin efendisi ve sherlock'u çok sevdiği için kitaplarını aldım, çocuk çılgınlar gibi kitap okumaya başladı :)

Marslı filmine gitmiştik, kitabının güzel olduğunu duyunca onu da hediye ettim, onu da bir çırpıda okudu. Şimdi olasılıksız'a başlamış, umarım sıkılmaz.

Neyse bu çocuğa başka hangi kitapları alalım, okutturalım sevgili kitap kurtları?

margareth weiss - tracy hickmann ikilisinin kitapları güzeldir öneririm. ejderha mızrağı serisi var örneğin. oldukça sürükleyicidir.

  • hosein  (28.11.16 17:58:35)
Olasılıksız dan sıkılacağını hiç sanmam sıkılmazsa hemen Empati'yi alın :)
Ek olarak Strphan King +1

  • mutekebbir  (28.11.16 18:06:19)
King +1
Dune serisini sevebilir, yeni basımları İthaki'den çıkmaya başladı
Silo ve Vardiya
  • kobuzchu kiz  (28.11.16 18:15:52)
Wilbur Smith - Courtney Serisi

Sıralı liste ;

Bencil - (When the lion feeds)
Fırtına - (The sound of thunder)
Bir Serçe düştü - (A sparrow falls)
Alev Kıyıları - (The burning shore)
Hükmedenler - (Power of the sword)
Gazap - (Rage)
Şimdi Ölmek Zamanı - (A time to die)
Tuzak - (Golden fox)
Yırtıcı Kuş - (Birds of prey)
Muson Yağmurları - (Monsoon)
Mavi Ufuklar - (Blue horizon)
Güneşin Zaferi - (The triumph of the sun)
Avcının Kaderi - (Assegai)

Hepsini en az 2'şer kez okumak isteyecektir. Bu onu okulunun yoğunluğuna göre 1-2 sene idare eder diye düşünüyorum.
  • iwasbornonamountainside  (28.11.16 18:53:56)
İnce memed kesinlikle.

  • kirmizipilotkalem  (28.11.16 19:00:31)
harry potter

  • instant crush  (28.11.16 19:03:47)
douglas adams kitapları, otostopçunun galaksi rehberi 5+1 ile başlayabilir bence <3

ayrıca neil gaiman+1, neverwhere veya amerikan tanrıları ile başlayabilir ona da :)
  • 111111  (28.11.16 19:08:04 ~ 19:08:48)
Agatha Christie - On Küçük Zenci

Sadece o değil, bu kitabı okumayan herkes ilk iş olarak bu kitabı alıp okumalı. Zaten 100 küsür sayfa bir iki günde bitiyor. Efsane kurgu, efsane anlatım, bir agatha christie başyapıtı.
  • minaxo  (28.11.16 19:09:04)
Martin Eden

  • odiyus  (28.11.16 20:39:06)