devit3 oral damla nasıl kullanılır ve bir kaç ilaç daha kullanımı, soru

www.eksiduyuru.com

bu gibi şeyler de görülece gibi, son 1 aydır kimyasallara gömüldüm. İlaç. bitince tekrar gittim ve sinüzitin bittiğine emin olmak için test yaptırmam gerekir dwedi, büyük hastamneye 10 gün randevu al dedi ve ilaç verdi niyeyse.

rinoclenil nasal sprey , günde 2 kez

crebros günde 1 yazıtyopr sanrınm anlaşılmıyor

bir de kulak temzlii içn gliserni verdi de korkuttu bu biraz beni vakum filan.

D vitaminim eksik diye 5 hafat kullan dedi devit3.

Dokor ve eczacı bir haftada bir tane kullan dedi. eve gelinced baktım, bayağık çok görünüyor bir tanesi. Bir kerede içmek çok gelebilşir sanki. Kağıdında da 5-10 damla tarzı şeyler var günlük.

ben de devit3 kullanıyorum, günde 30 damla dedi doktor. ve on beş günde bi kutu bitti. bi arkadaşıma da doktoru tek seferde iç demiş.

  • pide  (10.11.16 01:03:45)
Benim 14, bayağı düşük.ondan belki.

  • Cursed Chico  (10.11.16 01:06:22)
benim de 10 :)

  • pide  (10.11.16 01:07:52)
bir tupu kiriyorsun ekmegin uzerine bosaltip yiyorsun. tadi cok guzel. zaten tupu kirdiktan sonra onu saklama sansin yok.
kulak icin idealin banyodan sonra bir iki damla gliserin damlatmak oldugunu soyluyorlar kbbciler onlara o konuda ben de guvenemiyorum bir turlu. devit ampul seklinde degilse ml kiyaslamasi yaparak damla miktarini ayarlayabilirsin gibi.

  • sparkle kiddle  (10.11.16 03:47:35)
devit3 suya damlatılıp içiliyor deniyor ama sonuçta yağ bu ve suyun üzerinde yüzüyor. içerken de ağzına gelmiyor, çoğu bardakta kalıyor. daha sonra aynı bardaktan içtiğim sularda hala o yağın tadını hissediyorum çünkü.

ben bu yüzden direkt olarak dilime damlatıyorum. doktor kaç damla dediyse o kadar damlatacan işte.

diğerlerine cevab veremedim.
  • knight of cydonia  (10.11.16 04:12:18)
Şişeyi bardak shot gibi bir dikişte içeceğim o zaman . Kırıp içeceksin dedi de kıracak bir şey göremedim, mecaz yaptı galiba :D kapağı olan bir küçük şişe sonuçta. 50000 i.u. 15 ml

aç karınla iç dedi. O yüzden sabah içmek iyi gibi.
  • Cursed Chico  (11.11.16 00:36:59)
www.ilacrehberi.com

mesela buraya göre 1 kerede içme yok. 75 damla var en fazla.

üEğer aşırı miktarda DEVİT-3 kullandıysanız, sizde hiperkalsemi gelişebilir. Hiperkalseminin belirtileri; yorgunluk, psikiyatrik belirtiler (öfori (neşe, güven, güçlülük gibi duyguların aşırı şekilde bulunması), sersemlik, bilinç bulanıklığı gibi),

da diyor.
  • Cursed Chico  (11.11.16 01:22:43)
kırıp içmelik ampuller var, @sparkle'ın dediği gibi ekmeğin üstüne boca ediyorsunuz, tek seferde. iki haftada bir toplam 3 doz oluyor. ama siz muhtemelen benim aldığım gibi damlalıklı devit3 aldınız. yani doktorun anlattığı farklı böyle anladım ben.

  • pide  (11.11.16 14:15:12)
Benimki böyle

www.youtube.com

emecek miyim bunu?
  • Cursed Chico  (11.11.16 18:03:52)
bendeki de sizdeki gibi. her gün kahvaltıdan bir saat sonra 30 damla dedi doktor. 3 kutuda anca işe yarar dedi. kaşığa döküp direkt içiyorsunuz.

  • pide  (11.11.16 18:07:53 ~ 18:08:34)
HEpsini içmekle ilgili bir şey bulamadım. Kullanın denilenler en fazla 30 damla kullanın denilmiş internette. Kutu kaç damla eder ki 30dan fazla mıdır? Hala başlayamadım.

  • Cursed Chico  (12.11.16 14:40:25)
Bİr kutu 15 ml, bir mll 25 damlaymış. bir kutu o zaman 375 damla oluyror

www.ilacrehberi.com
buraya göre en fazla 75 damla için demiş. bense 375 damla içmiş oluyorum.
  • Cursed Chico  (12.11.16 14:56:15)
eksisozluk.com

burda da gördğm bir kerede 1 ay boyunca iç diyen. Ben de öyle direk şişeyle içeceğim.

BIrakınca umarım tekrar düşmez. Korkum o.
  • Cursed Chico  (12.11.16 15:15:00)