Allah aşkına burdan size takan insanlarla nasıl baş ediyorsunuz?

Nick vermek istemiyorum ama seviyesiz, saygisizin biri 1 haftadır musallat olmuş durumda bana. Her verdiğim cevaba istinaden özel mesajla hakaret ediyor, resmen takip ediliyorum. 1 değil 2 değil cevap vermiyorum, devam ediyor. Mallara ekleyecegim ama korkuyorum bu sefer de duyurulara yazacak diye. Modlar özel mesaja bir şey yapamıyor maalesef.

Ne yapıyorsunuz böyle kisilere? Adamı tanımıyorum, tek bir sohbetimiz bile yok. Derdi ne bilmiyorum. Böyle hastalıklı insanlar yüzünden duyurudan da soğudum iyice. Sinirden elim ayağım titriyor resmen.

hiç birşey. Bana da oldu. Cevap yazmadım mesajlarına sonra kendi kendine gitti.

  • allanpoe  (20.08.16 19:20:27)
mallara ekle. duyuruna yazarsa şikayet et. bir yazar, iki yazar. üçüncüsünde uçurulacaktır. nickini de verebilirsin bence, linç ederiz. ben şahsen böyle biri çıkarsa savaş boyalarımı sürüp monitöre dil atıyor ve "gel amk çocuğu gel" diyerek klavye şövalyeliğine soyunuyorum. küfürleşiyoruz, laf sokuşuyoruz derken moderatörler her yazdığımızı siliyor. sonra zaten iki taraf da "amaan kavga edilmiyo ki" deyip bırakıyor.

  • der meister  (20.08.16 19:21:27 ~ 19:24:35)
hiç bir şey yapma.hiç okuma. yazsın dursun.
o lüzumsuz kişinin lüzumsuz hayatından dakikalar çalıp çöpe atmak çok eğlenceli.

  • AWD  (20.08.16 19:24:46)
Kim oldugunu ifsa etmek iyi bir fikir bence de.. Biz de o elemani taciz ederiz, duyurlarini falan siklemeyiz vs..

  • mirandaiam  (20.08.16 19:27:37)
Ya yasak galiba bildiğim kadarıyla nick ve mesaj ifşasi. Yoksa yazdıklarıyla beraber ifşa etmekten cekinmem.

  • fraise  (20.08.16 19:29:19)
Hakaret varsa verin savcılığa uğraşsın dursun.

  • diabolus79  (20.08.16 19:32:29)
Mesaj ifsasi yasak da -su hiyar agasi 1 haftadir bana mal mal mesajlar atiyor- diye belirtmenin bir sorun teskil edecegini dusunmuyorum.

  • mirandaiam  (20.08.16 19:33:16)
Diabolus, cevaplarım üstünden full hakaret zaten.

  • fraise  (20.08.16 19:33:37)
Eğer hakaret ettiyse direkt savcılığa ver. Uğraşsın dursun.

  • sen git ben geliyorum  (20.08.16 19:39:39)
Bana da oldu, bir başlığa 2 cevap yazdım, aynı kişi olduğumu farketmemiş heralde iki cevap için mesaj aldım. ilkini cevaplamıştım, ikinciyi cevaplamadım. başka olmadı.
birimizin canı sıkılıyor galiba. keşke yapmasa.

Mallara ekle, duyuru altını modlara bırak. +1
  • hayat aklini konusacak bir filozof uret  (20.08.16 19:51:30)
O tiplerden biri de bana muslat olmustu, burdan engelleyince sozlukten nick altima yazmaya baslamisti ama hakaretli olanlarin hepsi sozluk tarafindan tek tek silindi. Geriye de kendi sanrilarinin oldugu kaldi. Gecen mesaj atmis, karsilikli nick altlarini silelim diye

Ben ugrasiyorum o tiplerle valla. Zaten biz alttan aldikca cosuyorlar. Mallara ekle, cevaplarini sikayet et
  • la noix  (20.08.16 19:55:26)
Ben sallamıyorum. Ama sallamama numarası yapmıyorum, gerçekten sallamıyorum. Herhangi bir konuda tartıştığım hiçbir kullanıcıya nickini aklımda tutacak kadar değer vermiyorum.İstediği kadar sallasın,eleştirsin beni ben önemsediğim kadar vardır. Ben adam yerine koymuyorsam yoktur.Ciddiye almayın

  • turkuaz  (20.08.16 20:58:47)
bana da oldu. sadece kadınlara yazan sorunlu bir tip olduğunu, takmamamı bir çok kişi söyledi bana ama yine de sinir olmaktan kendimi alıkoyamadım. aslında fahişelik kavramı bu tiplere cuk oturuyor. laftan hiç anlamazlar pişmişler iyice. istediğin kadar engelle, mallara ekle gelip sorularının altına sümük gibi bulaşırlar. yapacağın bir şey yok o mal yokmuş gibi davran kudursun sümük. :)

  • for day to break  (24.08.16 06:28:41 ~ 06:29:11)