sarışın bir kadına bu elbise al/alma

fotodaki kadın gibi saçlarım da zaten ten olarak da benzeriz. bu elbise hakkında ne düşünüyorsunuz?

klişe olmasın zarif olsun şık olsun dedim şimdilik en modern ve güzel bu geldi. ne kadar çok fikir o kadar işime gelir.

al da memintolar çok açıkta değil mi :/

  • mattiadestro  (04.07.16 21:35:27)
bence çok hoş.

  • pangea  (04.07.16 21:38:27)
bence de hoş

  • rakicandir  (04.07.16 21:39:38)
Bu elbise bazı yerlere ağır gelebilir veya gereksiz yere cok dikkat çekebilir yerine göre. Ama al bence, güzel elbise

  • anily  (04.07.16 21:41:09)
Ben mi geri kafalıyım bilemedim, biraz altta teninizi gösteriyor havası var, bu da benim hoşuma gitmez doğrusu. Yine de ortama bağlı. (Oscar törenlerinde filan giyiyorlar ya böyle şeyler ondan dedim).

  • firez  (04.07.16 21:42:07 ~ 21:42:53)
@mattiadestro

göğüs kısmı endişelerimden biri ama ortamda sırıtmaz gibi geliyor.

@firez
bilemiyorum ona çok dikkat etmedim :/
  • kirazıseviyorum  (04.07.16 21:43:54)
bence çok iyi.

  • lonelyman  (04.07.16 21:44:16)
Güzel ama transparan gibi duruyor.Yani transparan sanırım tam anlayamadım. Eğer öyleyse Oscar töreni filan değilse ortam kaldırmayabilir.

  • neferkitty  (04.07.16 21:49:48 ~ 21:52:24)
Alma.

  • bigbadabum  (04.07.16 21:53:19)
Bence bu elbisenin yakismasinda kriter sac renginden ziyade vucut yapisi olmali. Cok guzel bir fizigin varsa al tabi guzel elbise. Gogus yapin da onemli. Giyecegin yere de uygunsa al.

  • aquarium  (04.07.16 21:54:59)
Öndeki dekoltenin neredeyse göbeğe kadar inmesi elbiseyi basit gösteriyor. Hem dantel hem o saçma dekolte olmamış diyorum. Düz ve mat bir kumaş olsaydı koyu renk düşüncem farklı olurdu veya bu elbise yere kadar olsaydı. Ama hem straplez hem dantel hem açık renk hem gereksiz basit bir dekolte, hepsi birlikte çiğ duruyor. 30k.

  • kaymaktutmayansicaksut  (04.07.16 21:55:57)
dekolte fazla açık

  • benim adim kerim hepinizi severim  (04.07.16 21:58:43)
Zarif değil.

  • çok yorgunum kaptan  (04.07.16 22:01:45)
Bence elbise güzel ama renk uymamış bence. Gri renk yine olur ama grinin bu tonu galiba kadının sıcak alt tonu ile ters düşmüş galiba, ya da ne olduğunu anlayamadığım, gözümü rahatsız eden bir renk uyumsuzluğu var. Örneğin, şunlar sorunsuz gri-sarışın ilişkisinde
www.celebritystyleguide.com
prettyandcleverdotnet1.files.wordpress.com
Ama bunun niyeyse tonu rahatsız etti.

Bir de nerede giyeceğine de bakar. Düğünse kaldırır.
  • aychovsky  (04.07.16 22:04:39)
Bence bile çok iddialı. Ki bu konuda gavat dedikleri erkeklerdenim. Dekolte çok derin, bir de içi bütünüyle gösteriyor gibi. İçine bir şeyler giyerek kamufle edebilirsin sanırım ama memintolar çok açık. :)

  • yirmisantim  (04.07.16 22:10:23)
sağlam meme lazım bunun için.

  • yuvarlanantencereninkapagi  (04.07.16 22:30:36)
Dekoltenin fazlası her zaman bayağı duruyor, bana göre zarif değil. Kumaşı ve rengini de beğenmedim. Sarışınları böyle renkler çok soluk gösteriyor.
Al-alma diyemem, beğendiysen al tabii.

  • peggy  (04.07.16 23:07:53)
alma

  • seyduna6687  (04.07.16 23:14:58)
üzdü :/

  • kirazıseviyorum  (04.07.16 23:18:14)