avize montaj fiyatı

Merhabalar,

evin avizelerini değiştireceğim. toplamda 5 adet ikea style çok öyle alengirli olmayan düz avizeler aldım. yani montajları çok öyle onlarca dakika sürmeyecek.

elektrikçiler 5 parça avizeye yaklaşık olarak ne kadar fiyat çekerler montaj için? bir fikriniz var mı? ona göre piyasanın altında veya üstünde diye pazarlık yapacağım.

teşekkürler vereceğiniz fikirler için.

50 iyidir.

  • 1917  (01.06.16 09:50:58)
50 az değil mi ya? ben 75-100 arası tahmin ediyorum. yani 10 liraya yapılacak birim iş kalmadı bence pek piyasada.

  • esmer  (01.06.16 09:52:05)
50 çok bile ama 50'den fazla sakın verme. nihayetinde duy boşluğuna kabloları sokup bağlayacak, o kadar.

  • hakim oynayin dedi  (01.06.16 09:52:10 ~ 09:52:40)
2 avizeye 30 vermiştik bundan 3 yıl önce :/

  • hushhush  (01.06.16 09:52:37)
Lokasyona göre gelebilirim belki :)

  • cnky87  (01.06.16 09:53:48)
işin ederi 50 tl bile değil fakat ustalar benim saatim para mantığında. perde kornişi takmak için 120 tl istemişlerdi benden.

  • kafkef  (01.06.16 10:42:20)
50-100 arası
yüzden fazla vermeyin.
Ustalık gerektiren işleri küçümsemeyin. Ustanın sadece zamanına değil, el becerisi ve bilgisine de para veriyorsunuz.
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (01.06.16 11:23:15)
olaya basit bir avize takma işi olarak bakma.
adam orada harcadığı süreye bakar ve ona göre fiyat belirler.
ama 50'den fazla verilecek bir şey de değil gerçekten.

yapacağı şey avizelerin takılacağı yere çengel montelemek (ki muhtemelen bu zaten vardır). akabinde kabloları bağlamak ve avizeleri bu çengele asıp, kabloları o huni şeklindeki kutuya gizlemek.

elinde malzeme varsa kendin bile yapabilirsin aslında.
  • teritori  (01.06.16 11:43:06)
Şu anda da avize kullanıyor musun? Yani eskilerini söküp yenilerini mi takacak? Avize takabilmesi için tavanda bir çengel olması lazım, eğer bu çengel varsa daha ucuz fiyat çekebilir ama bu çengel yoksa matkapla delik delmesi gerekecek. İki türlü de fiyat 100TL'den aşağı olmaz bence. Geçen sene lüks sayılmayacak bir İstanbul semtinde 100TL'ye 5 tane avize değiştirttik, matkapla delik vs. delinmedi.

  • Tutkun  (01.06.16 13:15:22)
şu anda şantiye ortamında gibi basit bir ipin ucunda birer tane ampul duruyor.

5i de böyle.
  • esmer  (01.06.16 14:49:10)