[]

F1 ve nascar filani

F1 ve Nascar yarışlarını izlemeye başlamak istiyorum. Hic bi bilgim yok ama yarışlar ile alakalı. Nerden başlamalı. Forum filan var mı acaba kontrol edebileceğim? Kuralları filan öğrenebileceğim?
 
reddit.com/r/formula1


  • Mcfly  (21.05.16 10:03:17 ~ 10:03:26) 
Senna ve Rush filmlerini izleyebilirsin F1 ile alakalı.

www.imdb.com
www.imdb.com
  • an engineer  (21.05.16 11:09:56) 
Nascar için türksat varsa ab moteursa bakabilirsin. Türkçe yayın yapıyor.


  • yeteramadenedimherseyi  (21.05.16 13:46:52) 
Her motorsporları serisinin hastası olarak.

F1 D-Smart'tan izleyebilirsin, D-Smart yoksa internetten SkySportsF1 kanalını izleyebilirsin.

NASCAR yarışlarının canlı izlemek için internette arama yaptır. Ancak yarışlar uzun ve bazen sıkıcı olabiliyor tavsiyem youtube'dan NASCAR'ın kendi kanalından full-streamleri bulabilir ve izleyebilirsin. NASCAR yarışları genelde bizim saat ile en erken 19-20 gibi en geç 2-3 gibi başlar.

Kuralları direk vikipedi'den öğrenebilirsin. Ayrıca Türkiyef1.com ve trf1.com'u takip edebilirsin.

Ayrıca Dünden Bugüne F1 ve Piranalar kulübü kitaplarını alıp okumanı tavsiye ederim.
  • bartholomew87  (21.05.16 14:16:08) 
@ktfk doğru söylemiş eğer kaptırırsan hafta sonunu tamamını yarış serileri ile geçirebilirsin.

Örnek bu hafta sonu: WRC, MotoGP, British Superbike, DTM, Formula V8 3.5, Formula E, international GT Open, EuroFormula Open, Porsche Carrera Cup Deutschland, V8 Supercars, NASCAR ve indycar var.
  • bartholomew87  (21.05.16 14:30:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.