idefix, babil, kitapyurdu...

hangisini kullanıyorsunuz? veya alternatif öneriniz var mı?

bezdim ya kargoya bile vermeleri günler sürüyor...
danke.

ben kitapyurdu'nu kullanıyorum yıllardır. bir çok sipariş verdim. toplam iki siparişimde aldığım 11 12 kitaptan biri tedarik edilemediği için bilgim dahilinde eksik yollandı ve bedeli ödendi, ayrıca hediye çeki verildi.

diğer siparişlerimden hep memnun kaldım. sanş mıdır, başka bir şey midir ancak memnunum kendilerinden.
  • dahinnotha  (15.04.16 18:06:25)
Dr kullaniyorum, sorun yasamadim.

  • stavro  (15.04.16 18:08:48)
yıllardır idefix kullanıyordum, çok da memnunum.

yılbaşı çekilişi için verdikleri hediye çeki sebebiyle babil'i denedim ilk defa, gayet memnun kaldım.

dr ise beni geçen yıl yılbaşı hediyesi döneminde 2 hafta süründürdü ve tüm planlarımı aksattığı için bir daha asla kullanmam.

kitapyurdu'nu hiç denemedim belki bi gün ona da sıra gelir.
  • in vino veritas  (15.04.16 18:12:24 ~ 18:13:35)
hepsinden ayrı ayrı alışveriş yaptım, memnuyetime göre sıralama yapmam gerekirse
idefix
babil
kitapyurdu

ayrıca d&r asla önermiyorum.
  • naberabi  (15.04.16 18:18:24)
Dr kullaniyorum. oldukca memnunum.

  • pacoquinha  (15.04.16 18:29:01)
Hepsini kullaniyorum ama en cok idefixten memnun kaldim. D&r tedarik teslim sureci cok uzun oluyor.

  • aquarium  (15.04.16 18:41:42)
Bende geçenlerde d&r dan 300₺civarında bir alışveriş yaptım parça parça geldi ürünler bir arayıp sorsalardı keşke böyle göndersek sorun olur mu diye.

İdefix ile üniversite yıllarında bir problem yaşamıştım şuan hatırlamıyorum ama üst yönetime kadar gitmişti mevzu. Çok ilgilenmişlerdi ama çok da uğramıştım.

Kitap yurdu ile hiç sorun yaşamadım son dönem alışverişimi keşke ordan yapsaydım.
  • gozu acik sevisen yahudi  (15.04.16 18:45:30)
idefix
d&r
kitapyurdu
babil

hepsini de kullanıyorum.

Son 2 alışverişimi eganba'dan yaptım. Ondan da çok memnun kaldım. Bir de okuoku.com gayet iyidir.
  • istinyede bekle  (15.04.16 18:53:17)
kitapyurdu ve idefix kullanıyorum. Kitapları ekliyorum, toplamda hangisi ucuzsa ondan alıyorum.
kargoyu iş yerine istiyorum. Şimdiye kadar çok sıkıntı olmadı. Kitapyurdu bir kere 3 gün yerine 4 günde göndermişti, en büyük sıkıntı o oldu. Onda da isterseniz hazır olanları gönderelim diye teklif ettiler. Genelde 1-2 günde, hatta hepsi stokta ise aynı günün akşamına kargoya veriyorlar.

  • kartallar yuksek ucar  (15.04.16 19:20:08)
kitabına göre değişiyor o ya.
hayatımda ilk kez internetten kitap aldığımda (2007 falandır herhalde) kitapyurdu'ndan almıştım. İyiydi.

Sonra idefix kullandım çok hızlıydı. D&R'dan birkaç yıl önce 6 kitap birden sipariş verdim, bir hafta sonra gönderdiler. Sordum tek bi kitap bulunamadığı için beklemiş.

Daha geçen ay Babil'i ilk kez denedim, Bkmexpress'e 20tl indirim vardı bi kitap bedavaya geldi, gönderi de hızlıydı. Ama o indirim olmasa sanki kitap başına idefix daha ucuz. Böyle işte.
  • rodriguez2  (15.04.16 19:36:57)
Kitapyurdu kullanıyorum bi sıkıntı yaşamadım.

  • bigbadabum  (15.04.16 21:28:44)