Optik Lens Önerisi

Zeiss Contact Life lens kullanmış olanınız var mı öncelikle? Tavsiye eder misiniz?

BC 8.90 olduğundan pek seçeneğim kalmıyor. Doktor sorun olmaz dediği için Acuvue Oasys 8.80 kullanıyorum bir süredir ama yine de istediğim rahatlığı yakalayamadım. Baş ağrısı çok yapıyor, batma yapıyor, gözlerim kuruyor vs.

Bu contact life'ın 8.90 BC'si var, pek kalitesiz de durmuyor ama ne duydum ne de kullanan var etrafımda. Emin olamadım.

Başka tavsiye edebileceğiniz, çok memnunum dediğiniz optik lensler var mı?

www.lensmarket.com

Açıkçası lens işinde en iyisi şu diye birşey yokmuş onu öğrendim ben, birine uyan ötekine uymuyor, hatta kendim bile sözlükte giydirmiştim bir markaya yersizce.

En mantıklı olan deneme lensi kullanmak, ülkemizde bu uygulama pek yok ama lensmarketten ücretini ödeyerek satın alabilirsiniz, bir kaç marka denedikten sonra gözünüze en uygununu bulur o markadan devam edersiniz.
  • diabolus79  (06.04.16 19:25:56)
ben, acvue kullanıyorum ve çok memnunum.
nereden baksan, 5 senedir kullanyorumdur.

  • pangea  (06.04.16 21:36:24)