Müziği nerden dinlersiniz bilgisayarda?

Ben youtubeaı açıyorum. Belirli bir türe bağlılığım olmadığı için o gün ne denk geldiyse açıyorum yerl iyabancı. Bir şekilde autoplay sayesinde dolaşıp farklı farklı türleri açıyor zaten tyourtube. Ama arada gözüm vidyoya kayınca seyredesim geliyor ve dalıyorum vidyoya.

RAdyo programı indirdim. BAktıpım kanallarda da aynı şarkıları döndürüyor bir sürwe sonra.

soundcloud vkde de belirli şarkılardan başka yok.

Hem eski, hem yeni şarkılar dinlenebilecek, bir kere açınca fazla uğraştırmayacak nasıl bir şey olabilir? Liste yaratmayı sevmiyorum ama başkalarının listeleri dinlerim.

spotify

  • king lizard  (13.03.16 11:27:13)
Winamp.
Youtube.

  • bigbadabum  (13.03.16 11:33:53)
spotify ve tunein üzerinden radyo dinliyorum.

  • murtiii  (13.03.16 11:53:49)
youtube
kendi arşivimi bsplayer vb şeylerle dinliyorum, program değişebiliyor.

keşif için uğraşmıyorum, dizi veya filmlerde kulak kabartmama neden olan bir sürü parça oluyor, yeni bir sürü grubu öyle duymuş oluyorum.

yıllardır eksen dinlemiyorum, geçen bir açtım, nonstop kuşağının yarısı 10 yıl önceki gibiydi mesela. ilgilendikleri ve pompaladıkları gruplar da yetersiz geliyor artık.
  • godoşu beklerken  (13.03.16 12:06:27)
spotify

  • superjax  (13.03.16 12:10:07)
ben yeni şarkıları tumblrdaki blogların playlistlerinden keşfediyorum youtubedan indiriyorum winamptan dinliyorum

al bide şarkı paylaşiyim www.youtube.com
  • freetakilir  (13.03.16 12:10:51 ~ 12:11:45)
torrent'den tüm discography'i indirip winamp

  • rygard  (13.03.16 12:21:32)
youtube un sagdan cikan onerileri hakikaten muthis. bazen kendim oradan seciyorum, bazen siradakine atlamasina birakiyorum. youtubeda insan sikilmadan saatler gecirebiliyor hakikaten..

onun haricinde kendi arsivimden winamp ile.

veya pandora.com. muthis site ama ne yazik ki turkiyede engelli.
  • baldur2  (13.03.16 12:21:43)
spotify

  • sanguine mcqaer  (13.03.16 12:27:19)
  • yalnux  (13.03.16 12:31:10)
arşivim var oradan dinliyorum ama bazen bilgisayardan açıp uzaktan kontrol etmem gerektiğinde spotify'dan açıyorum telefondan kontrol ediyorum.

  • kuzey li  (13.03.16 12:31:33)
winamp
youtube

  • bartholomew87  (13.03.16 12:50:05)
soundcloud
youtube
spotify (her pazartesiyi iple çekiyorum yeni müzikler önerecek diye)

eskiden olsa stereomood derdim.
  • nice tnetennba  (13.03.16 12:55:23)
youtube'da yerli ve yabancı diye iki liste oluşturdum. sürekli yeni şarkılarla güncelliyorum ve oradan dinliyorum.

  • halitkin  (13.03.16 15:01:04)
Spotify/youtube.

  • stavro  (13.03.16 15:04:11)
"youtube un sagdan cikan onerileri hakikaten muthis.":
bir yere kadar. Ben nereden hareket edersem edeyim, ister isveç black metali, ister ted konuşması, ister 1 mayıs videoları. Youtube beni daime "songül karlı sütyensiz" videosuna doğru yönlendiriyor. Zannedersem bütün internet o videonun etrafına kurulmuş. O yüzden asla güven vermiyor.

  • rygard  (14.03.16 10:01:05)