Aşiret Reisi'nin Öz kızı ile Sahte Düğün yapsam Ne olur.?

Merhaba,

Şuanda 5 aylık Hamile ve Babasının durumdan haberi yok.

Erkek arkadaşı, Yurt dışına yerleşmiş. Hamile olması nedeniyle artık görüşmek istemiyor.

Gerekçe;Eski Erkek arkadaşı, Daha Yaşı 21 olduğu için Evlilik yapmak istemiyor. Sosyal yaşamı ve Okuluna Devam etmek istiyor. Doğulu bir Aşiret ile de Muhatap olmak istemiyor. O yüzden Öğrenimine ingiltere de devam edecekmiş, Türkiye'ye uzun yıllar dönmeyecek ve Bebek ile alakası olmadığını Belirtmiş.

Kızın Bana teklifi şöyle,

-Benimle Evlenerek,Çocuğu Sahiplenmem.
-Evlendikten Sonra Aynı evde yaşamalıyız.
-Düğün Esnasında 10 Milyon Para Toplanacağından bahsediyor.(Ablasının düğününde 8 milyon toplanmış.)
-Paranın Yarısını Bana vereceğinden Bahsediyor.

Şartı şöyle,Evlendikten sonra 10 yıl boşanma olmaması gerekiyormuş.
Aşiret geleneklerine aykırı olduğu için, İkimizi de Yok edebilirlermiş.

10 Yıldan sonra Bir gerekçe buluruz, İkimizde özgürlüğümüze kavuşabileceğimizi söylüyor.

Ancak evlendikten sonra Okul,Çalışma staj gibi Vs. Bahaneler ile Yurt dışında yaşamalıymışız.

Bu şekilde kendi Özgür hayatımıza devam edebileceğimizi söylüyor.

Bizi bulamayacakları...

Her zaman Ziyaret edemeyecekleri bir ülke arıyoruz. Arjantin veya Uruguay üzerinde karara varmak üzereyiz.

Ancak Pasifikteki Küçük Adacıkları da Düşüyoruz. Zira Direkt tarifeli uçak seferleri oralara yok.

Siz Bu konu da Ne düşüyorsunuz.?

Sizce ne yapmalıyız.? Gitmeli miyiz? Kalmalı mıyız.?

Gidersek Hangi Ülkeye Gitmeliyiz.?

Ayrıca Benim durumuma, Gelecek olursak.?

Evlenmeli miyim.?

serin hikaye kardeşim.

  • tabanzabonanza  (10.01.16 11:55:26)
dizi senaryosu olarak satsana bunu, bu senaryoya göre siz 10 yıl içinde birbirinize aşık oluyorsunuz onu da söyleyim, hep öyle oluyor.
evlilik sözleşmesi yap

  • niye ama  (10.01.16 11:59:18)
öncelikle hikayene inanmıyorum, ama inanıyor olsaydım vereceğim cevapları vereceğim.

aşık olduğun biri yoksa kesinlikle evlen.

ülke olarak sizin dil yeterliliklerinize bağlı olmakla birlikte, kesinlikle varsa eğer dilini bildiğiniz bir yere yerleşin. ingilizce dünyanın her yerinde geçerli vs safsatalarıyla gitmeyin. tamam belki hayatta kalırsınız, istediğiniz gibi yaşarsınız da ama o ülkede yatırım yapmayı, o 5 milyonu 10 milyon yapmayı planlıyorsanız dil için birkaç yıl öğrenmeyi beklemeyin.

bir de,

bence taşındığınızı iddia edip, oradan bir telefon numarası ayarlayıp kendinize yönlendirmek suretiyle ülkenizde devam edin. en temizi o.

bu arada;

5 aylık hamile kızın hamileliğini herkes anlar. en yakın düğün bile hazırlıklarıyla birkaç ay sürer ve hamile olduğunu anlarlarsa o altınlar vs her şey etkilenir. hayatın bile riske girebilir.
  • prodeq  (10.01.16 11:59:18 ~ 12:02:09)
Spora başla.

  • bigbadabum  (10.01.16 11:59:21)
bir asiret dizisinde pasifik'in hafizasi yoktur demislerdi. bahamas'a yerlesin

serin hikaye
  • exlibris  (10.01.16 12:02:19 ~ 12:03:21)
Troll gibi duruyor ama cevap vereyim.
Paraya muhtaçsan evlen değilsen hiç girme bu işe.lafta kolay uruguay,arjantin vs... Gümrükten geçtiğin an boşluğa düşeceksin.nerdeyim lan ben modunda olacaksın.

  • steve rogers  (10.01.16 12:05:40)
1) Sen bu gün evlensen çocuk 4 ay sonra doğacak, ulan bu çocuk 4 ayda nasıl oldu diye sormayacak mı aşiret reisi? soracak, diyeceksin ki çocuk benden, adam seni araştıracak 5 ay önce ortalarda yoktun bunu öğrenecek eninde sonunda, olmadı dna testi yaptırtır. sonuçta her şekilde öğrenecek kayınpeder diyorum ben.

2) Gideceksin tabii.
3) afrika falan da olur. fakir ülke ama kaybolması kolay.
4) bilemiyorum altan bilemiyorum.
  • selam  (10.01.16 12:15:02)
Doğru olduğu ön kabulüyle cevabım evlen. Öncesinde sözleşme yap.

Yanlış olabiliteleri, sülale öyle ecik bücük yerlere gitmenize izin vermez. İnandırıcılığı da yok zaten, adı geçen yerlerde ne işi ne okulu allasen..

Bi de boşanmak sülalede kabul görmüyorsa yüz yaşına da gelsen boşanamazsın. Ayrı yaşanır, ayrı kadınlardan erkeğin çocuğu olur hatta kabul de görür ama boşanılmaz
Kadının ayrı hayatı olamaz
Tabi bu hak o sülale ererkeklerine ait olur, damadı deşerler böyle durumda.

Bi de beş aylık 4ayda doğurunca o sülale ahahah bi yanlışlık olmuş demez. Diyeti olur, öyle evlendim işte kabul gören yeterli bi diyet değil.

Sen bana danış bu konuları. Mesela polisiye olayların nasıl ve hangi tiplere üstlendirildiği hukuki olaylarda nasıl davacının senetleri piyasada toplanır falan...
Ben daha güzel senaryo yazarım
  • cecilia  (10.01.16 12:18:28)
çocuğa kim bakıyor? orayı kaçırdım.

  • kaledekiyalnizlik  (10.01.16 12:57:35)
cool story bro

  • birfincankahvedahaisteyenadam  (10.01.16 13:03:16)
serin hikaye değilmiş gibi cevap veriyorum.

aşiretten bir kızı alıp, aşiret malvarlığının bir kısmıyla beraber yutdışında izinizi kaybettirmenizin fermanı vur emridir. buradaki arkadaş, aile, eski sosyal ortamlar üzerinden ulaştıkları kişileri sıkıştırarak sizi arayacak, buldukları yerde de vuracaklar.

bence evlen o yüzden. üçüncü sayfada şık durursunuz.
  • atesikus  (10.01.16 13:22:20)
zaten 150 bin kazanmamış mıydın, kur bi iş onunla, girişim yap. uğraşma böyle şeylerle.

fddgdfgfd eğlendim yalnız
  • çaykovski  (10.01.16 13:29:53)
ben evleneyim lan o kadınla. 10 sene evli kalırım amk nolcak. 5 milyon ne demek lan. 3 e de tavım.

  • ya ben lan neyse  (10.01.16 13:43:33)
kaç kişi yazdınız bu senaryoyu?

  • tasliyol  (10.01.16 13:45:00)
(bkz: Aşk Yeniden)
biraz orjinal olun bari.

ahanda tam senaryo;
tr.wikipedia.org
  • rhan  (10.01.16 13:50:39 ~ 13:51:30)
Ne alakası var.? Söylediğin Diziyi biliyorum. Senaryosu tam bir Fiyasko !!

Bebek dışında, Hiçbir konuda uyuşmuyor bile... Bebek konusu bile uyuşmuyor.
İyi oku hikayeyi !

Babası belirsiz Bebek olayı yüzünden, Tüm yazıdaki Hikaye yi bir diziye bağlamışsın.
  • voyage  (10.01.16 17:55:00)
Troll net. Evlen net.

  • bahtiyar  (11.01.16 00:25:33)
bence aşirete karşı savaş aç, aşiret üyelerini özgürleştir, sonra tüm parayı sana versinler.

  • rygard  (11.01.16 00:36:08)
çocuğa kim bakacak 10 sene? aynı evde kalacaksanız, eşin çocuğa bakacaksa, sen bi odada mal gibi takılacan mı sürekli? yok eşin bi odada çocuğun babası ile takılacaksa, çocuğa sen mi bakacan? bakıcı mı tutulacak?

  • kaledekiyalnizlik  (11.01.16 00:44:50)
bence git durma derim
ayaz hikaye

  • basond  (12.01.16 16:56:14)