naabıyonuz?

sabahtan beri evdeyim kimseyle konuşmadım. canım sıkıldı, işle ilgili yapmam gereken birkaç şey vardı bari onları yapayım dedim, bi bira açtım, olaylar gelişti...

Mac seyrediyorum.

  • dafuq  (18.10.15 18:36:12)
2-3 gündür başım bayağı ağrıyor. havalardandır, geçer, hadi aslanım dedim ama yok geçmek bilmedi. hiçbir şey yapamıyorum. ha normalde de yapmıyorum ama en azından başım ağrımıyo o zamanlar. evde köpüren sarfoş apı olduğu aklıma ancak geldi de az önce patlattım bi tane. sabah erken kalkıcam, şu 3-4 saati hiçbi şey yapmadan ve başım ağrımadan geçirebilirsem ne mutlu bana. ben de maç izliyim diyom da kafam kaldırmıyo. bilgisayarı bıraksam sızarım, saçmasapan bi saatte kalkarım diye korkuyom

  • der meister  (18.10.15 18:39:05)
gözümden alev çıkaracak kadar hastayım. başım dönmese ayağa kalkacağım ama kalkamıyorum. araştırma yapıp slayt hazırlamam gerekli, nefes almayı becerebilirsem onları yapacağım.

  • devilred  (18.10.15 18:46:39)
müzik dinliyorum, yemek yapacağım birazdan. sonra traş olup duş alır dışarı çıkarım biraz.

  • veritaslibertas  (18.10.15 18:50:16)
Koca bir hafta sonu bitti. Hafta içi hastaydım, 2-3 günde atlattım. Şimdi ufak artçıların geçmesini bekliyorum. Önceden hastalık sonrası 1 hafta sesim geri gelmezdi. Sürekli öksürük nöbetleri olurdu. Bu sefer şanslıyım. Bir anda toparladım kendimi.

Yalnız, hatun da aynı şekilde hasta oldu dün, o yüzden canım sıkkın. Yanında da olamıyorum. Hayat çok karışık.
  • ziv zulander  (18.10.15 18:51:20)
ders calisiyorum malesef :(

  • qavqaw  (18.10.15 18:54:41)
millet kırılmış hastalıktan geçmiş olsun herkese. mevsim geçişi tabi.

  • bigbadabum  (18.10.15 18:57:11)
bunu dinliyorum

www.youtube.com
  • we miss freddie mercury  (18.10.15 19:04:53)
Sabah temizlik yaptım, ütünün yarısı kaldı kenarda, ne ara o kadar ütü birikiyor anlamıyorum. Şimdi de yetiştirmem gereken dosyalar var onları hallediyorum, bi Pazar günümüz var o da temizlik ve iş ile geçiyor ama mutluyum yine de en azından ev temiz :P

  • neferkitty  (18.10.15 19:05:20)
online alışveriş. tüm gün göz ameliyatı olan anneme yardım ettim, bi an oturmadım. şimdi evdeyim, dışarıdan yemek gelmesini bekliyorum.

  • sayns  (18.10.15 19:09:09)
ufak bir operasyon geçirdim, 3-4 gündür yatıyorum. yatmaktan sırtım ağrıdı ama bu yoğun iş temposundan sonra ilaç gibi geldi :) şimdi de Beşiktaş maçını bekliyorum, haydi beşiktaşım güldür yüzümüzü.

  • raskolnikovv  (18.10.15 19:49:13)
olaylar gelişti'den sonrasını merak ediyorum şu an

  • shotgunwoman  (18.10.15 20:01:32)
yemek yedim, derse oturacağım.
hasta olanlara geçmiş olsun

  • rakicandir  (18.10.15 20:08:43)
@shotgun, sıradan şeyler işte, aşçı, uşak vs...

  • bigbadabum  (18.10.15 21:37:48)