Bugün dolmuşta yaşadığım inanılmaz olay

Bugün işten çıkınca her zamanki sefil halimle dolmuşa bindim. Benden sonra iki tane kız bindi. Bi tanesi aşırı güzel. Ohaa, ohaa dedim içimden, o derece güzel. Ondan sonra işte bunlar da geçtiler benim oturduğum yerin hemen arkasındaki ikili koltuğa oturdular.

Gayet sıradan bir gün yani.

Sonra kızlardan biri "şarjım bitiyor, ben ne yapıcam, bitti bitecek telefon kapanacak" diye söylenmeye başladı. Hangisinin şarjı bitiyordu emin olamadım çünkü kafamı arkaya çevirip öküz gibi bakacak halim yoktu fakat büyük ihtimal güzel olanın şarjı bitiyordur diye düşündüm. Kız iyice çaresiz bi şekilde "şarjım bitiyor! bitiyor yaa" diye bik bik konuşmaya devam etti.

Ya arkadaş!! Cebimde de full dolu power bank var. Bi power bank insanı ancak bu kadar mutlu edebilirdi ama sadece usb uyumlu. Kızın telefonu ayfonsa sıçar. Ya da arkamı döndüğümde şarjı bitenin diğer kız olduğunu görürsem o zaman daha büyük sıçar.

Bu tip düşüncelerle gerilmiş halde ilerlerken mantıksızca bi hareket yaptım. Power bank in kablosunun ucunu koltuğun kenarından arkaya doğru saldım. Adeta bir yılan deliğinden çıkar gibi kablo koltuğun kenarından arkaya ilerliyor böyle gıdım gıdım. Baya bi ilerlettim kabloyu, sonra arkadan bi kahkaha sesi geldi, ardından da omzuma tık tık dokunan bir parmak. Aha dedim rezil oldum, döndüm arkaya. Oof o melek surat karşımda. "Kullanabilir miyim?" dedi sırıtarak. Tırsarak evet dedim verdim power banki. "Sen beni nasıl beladan kurtardın bilemezsin dedi" bi muhabbet başlattı, ooff... Ben iyice şaşırdım. Eşkıya filminde Tarlabaşındaki Kısmet Tamirhanesine mal dolu çantayı götüren Şener Şen gibi bakıyorum kızın suratına... "Taş attık da kolumuz mu yoruldu" diyecektim, neyse ki demedim.

Böyle bi muhabbet falan döndü işte 10 dakika kadar.

Sonuç; şu an telefon numarası var bende.

Şimdi ilk mesajı ben mi atayım yoksa ondan mı bekleyeyim, teşekkürler.

baba annemle nasıl tanıştınız??
power bankin ucunu saldım yavrum... ;_;

  • shotgunwoman  (08.10.15 21:41:43)
1 ila 1 bucuk gun arasi bekle atmazsa atarsin. Yalniz okurken o kadar samimi geldi ki sarilip vayy karsimmm diyesim geldi.

  • floydian  (08.10.15 21:42:09)
Lan çok iyi fikirmiş kablonun ucunu göndermek. Şaka değil ciddi söylüyorum. Biraz bekle hemen acele etme. Yarın atarsın.

  • battal gemalmaz  (08.10.15 21:45:18)
Yarın atarsın "şarjın bitti mi" diyerek

  • nasrettinhoja  (08.10.15 21:50:05)
senin sevgilin yok muydu evladim?
cevap: o mesaji bekleme gelmez, yazacaksan sen yaz.

  • chaotic good  (08.10.15 21:50:21)
;) çok iyi tanışma hikâyesi sevdim. Bence olayın etkisi sogumasin kız su an baya etkilenmistir. Yarın falan mesaj atın.

  • gökyüzündekaçrenkvar  (08.10.15 21:51:35)
tam bir duyuru nick uyumu olmuş :D kardeş bence karşıdan bişey bekleme. sen gönlünden geçen adımları at derim. o da isterse sana meyil verir zati.

  • error522  (08.10.15 21:58:29)
yılan gibi kablo sallamak da değişik bir kafanın ürünü.

  • kuzey li  (08.10.15 22:00:24)
ilk mesajı sen at ondan bekleme :)

  • sta  (08.10.15 22:01:10)
demek ki neymis yanimizda powerbank tasimamiz lazimmis.

bu arada hemen mesaj atma. nasteddinhoha +1
  • qavqaw  (08.10.15 22:08:28)
Powerbank virali beyler, inanmayın. Gittim 2 haftadır yanımda taşımadığım powerbankımı çantama koydum, yolda lazım olur belki, kısmet.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (08.10.15 22:12:46)
Asus 10k mah powerbank siparis ettim ben de lanet olsun durduk yere borca soktun kardes.

  • floydian  (08.10.15 22:14:35)
Madem yılan gibi kabloyu uzatma yetin var, burada bunu sorman hata bence, sen punduna getirirsin, bence ama cmt'yi. bekle ses çıkmazsa öğleden sonra stratejik bir saatte ara. Sonucu da yaz buraya da millet merakından çatlıyor sonra.

  • candanag  (08.10.15 22:16:50 ~ 22:18:07)
şarZ lazım mı abla yaz. dönerse senindir ;_;

  • shotgunwoman  (08.10.15 22:32:35)
powerbank'i fulledim lazım olursa ara beni de :D hiç bekletme mesajı yolla...

  • gotic  (08.10.15 22:37:29)
telefonunu nasıl aldın o kısmı anlamadım ? :)

  • oscar  (08.10.15 22:58:48)
Kos lan mevzu var!
Tabii ki sen atacaksin. Yarin atarsin. Yarin at.

  • stavro  (08.10.15 23:13:11)
umarım o bela sevgilisi filan değildir :) bu tür durumlarda (hiç yaşamadım gerçi) hemen mesaj atmamak iyidir, görmemiş gibi. bir-maksimum iki gün bekle. akşam at, gece de atma bence. ne bileyim.

  • nice tnetennba  (08.10.15 23:17:53)
vay şerefsiz. at mesajı hemen.

  • Alt4y  (08.10.15 23:22:36)
3 gün kuralını uygula.

  • cleric  (09.10.15 10:19:50)
"Power bank in kablosunun ucunu koltuğun kenarından arkaya doğru saldım"

abi koptum ya, bu kadar keyifsiz olduğum bir günde hem de... eyvallah :)
  • bcdhms  (11.10.15 23:47:17)
harbiden ya noldu bu iş?

  • kupigometa  (11.10.15 23:56:52)
abi kabloyu saldım ne ya?

alşsdkfaşlskdfaskdfiasfaskdf

telefon numarasını vermişse mesaj atma fakir gösterir.. ara direk..
  • dedim dedim de kime dedim  (11.10.15 23:59:37)
haha süper olmuş, yarın mesaj at bence.

Ama kabloyu salmak nedir abi ya alsfjskaldf :D ben olsam dönüp direkt söylerdim powerbankı verirdim herhalde ama seninki daha komik ve dolaylı :D tatlı olmuş.
  • rodriguez2  (11.10.15 23:59:42)
@dedim dedim de kime dedim

abi kızla dolmuşta tanıştık zaten daha fazla nasıl fakir olabiliriz hahah
  • kosun lan mevzu var  (12.10.15 00:01:31)
hacı sonuçta işin düştü bindin dolmuşa.. olabilir yani.. yanında powerbankle dolaşan adamsın.. ara sen ara.. benim anlamadığım tel numarasına hangi ara ne muhabbetle aldın? yine lazım olursa getiririm ben, salarım yine kabloyu falan mı dedin?

aksdlşasksdkasfkasfkaldkfi

şaka tabi bunlar.. hayırlısı.. :)
  • dedim dedim de kime dedim  (12.10.15 00:04:53 ~ 00:05:27)
ahasdhadhahdahsdahs ağzımdan tükürük saçarak güldüm yeminlen :D
bu nasıl bir olaydır abi. kafamda canlandırıp gülüyorum hala :)

çok çapkınsın dostum, çok :D

not: sakın silme, ben bunu okuyup okuyup güleceğim moralim bozulunca. şarj kablosunu gıdım gıdım saldın ya :)
  • dafuq  (12.10.15 00:21:42 ~ 00:22:38)
hiç gülmem sanıyordum. favorilere ekledim silme lütfen. o sana yazsın teşekkür falan etsin. olmazsa sen yaz zaten.

" Power bank in kablosunun ucunu koltuğun kenarından arkaya doğru saldım. Adeta bir yılan deliğinden çıkar gibi kablo koltuğun kenarından arkaya ilerliyor böyle gıdım gıdım. Baya bi ilerlettim kabloyu, "

bu ne ya (:
  • sparkle kiddle  (12.10.15 00:28:12)
bayildim. sizde bu zeka varken bence burda sormaniz hata. devami gelir de yazarsiniz umarim:)

  • bir varmis bir yokmus  (12.10.15 01:32:25)
"Eşkıya filminde Tarlabaşındaki Kısmet Tamirhanesine mal dolu çantayı götüren Şener Şen gibi bakıyorum kızın suratına"

adres ver, sana bir sey gönderelim:
www.cablematic.de

hayal gücünün genis oldugu kadar, kablon da uzun olsun.
  • wiillii  (12.10.15 01:39:26)
3 gün kuralı +1

  • veritaslibertas  (12.10.15 21:24:19)
vay vay vay çantaya pardon kabloya bak...

  • bıdıbıdı  (12.10.15 21:25:43)
Demek yılan gibi sokulmaya devam etmekte kararlısın, bırak müziği falan da kral kobranın çiftleşme taktiklerini hafızana kazı, elbet yararını göreceksindir. Çok uzatma da olası rakiplere aman verme yiğidim.

  • candanag  (12.10.15 21:27:01)
haftasonu yemeğe çıkarıcam.

ben bir kadının karakterini tavuk döner yerken çözerim.
  • kosun lan mevzu var  (12.10.15 21:31:09)
  • long live rock n roll  (14.10.15 13:25:26)
uzaktanda olsa takipteyiz
hadi aslansın kaplansın
mutlu mesut olmak seninde hakkın :)
  • basond  (14.10.15 13:34:27)
tanışalı neredeyse bir ay olacak.
hikaye nasıl devam ediyor?

  • dahinnotha  (02.11.15 14:58:40)
1 hafta zor dolmuş babacım? başkasının seksiyle mi zevk alıyorsunuz anlamıyorum.

  • [silinmiş]  (02.11.15 15:14:46)
Ballıymışsın hacı. samimi buldum seni. kolay gelsin.

  • komando kani var bende  (02.11.15 15:20:13)
Son durum nedir

  • basond  (08.05.16 14:51:38)
kablo ucu uzatmak nedir, sen nasil bir psikosun aga?

  • baldur2  (08.05.16 15:02:21)
hala mesajini bekliyorum

  • tiredpanda  (22.01.17 15:07:57)
hocam noldu bu mevzunun sonucu?

  • kivanc1  (07.08.17 12:01:09)
peki ya kızın sevgilisi varsa ve ona ulaşabilmek için deli gibi şarj ihtiyacı varsa?
(işte bunlar hep fakirlik amk şlaskşlasdkasd)

  • ionalpy  (09.08.17 01:41:25)
@kivanc1

duymadın mı çocukları oluyor yakında...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (09.08.17 01:43:12)
daha yeni okudum ve favorilere ekledim. powerbank taşırsın, şarjı bitene uzatırsın filan ama bu olay bambaşka olmuş :)

harika olmuş.

harbi durum ne peki şimdi? evlendiniz mi?

sırt çantamda yıllarca onca malzemeyle dolaştım ben de. eh birkaç kişiye yardımcı olmuş oldum sadece.
  • runagain  (09.08.17 01:53:00)
her sene altyazı mı geçeceksiniz?

  • nice tnetennba  (01.08.18 22:42:53)
İlk defa okudum, noldu kızla?

  • gelmeistemem  (16.12.18 23:00:21)