motorla işe giden var mı?

varsa ne tip motor? sorun olmazsa marka model belirtirseniz sevinirim.

bugün bi kız gördüm ataşehirde, scooterla işe gidiyordu altında da etek vardı, bu soğuk havada helal dedirtti valla.

burdaysan sana aferin demek istiyorum motorlu kız.

hollanda'da buranin iki kati soguk neredeyse kizlar etekli ve bisikletli. fazla takilma o konuya :)

honda pcx 125
yamaha ybr 125
yamaha xmax 250 momo design (yakinda gelecek aksilik olmazsa)

tecrubelerden yola cikarak sunu soyleyebilirim, 150'lik 200'luk arasi bir sey ideal. konu yakit olmadigi icin bir sey soylemiyorum.
  • evimin paspasi  (08.10.15 08:45:36)
Racing yorar naked tip olmalı
Paran varsa ktm duke

  • cenkertem.afc  (08.10.15 08:51:42)
arkadaşlar motor almayacam zaten diversion 600 var bende. onunla işe gidiyorum da 2 gün önce bağları zedeledim başka bir nedenden, o yüzden binemiyorum. sadece sizin nasıl gelip gittiğinizi sordum :)

  • safepassage  (08.10.15 08:56:14)
istanbul'da yerde kar olmayan her gun motosikletle ise gidip geliyorum. Honda NC 750X.

gerekli ekipman ile her turlu gidilir. scooterin ekstra olarak dizleri, ayaklari ruzgardan koruma gibi artisi var, normal motora etekle hele bu havalarda binmek zor.
  • nawres  (08.10.15 09:25:59)
ben varım, kle 500'le gidip geliyorum yakında tdm 900 :)

velhasıl İzmir-Manisa arası gidip geliyorum ama Ankara'da yaşadığım dönemde de Ocak-Şubat hariç her ay binerdim
  • mirty  (08.10.15 09:45:28)
vespa 125cc
sağanak falan yoksa bununlayım her gün.

  • chavezding  (08.10.15 09:46:59)
istanbul'da değilim ama ben de varım.
kymco agility city 125.
yağmurda donuma kadar ıslanmıştım bi kere.
  • optum kib bye  (08.10.15 09:59:09)
tekeriniz düz bassın arkadaşlar. istanbul trafiğine çözümü bulmuş olanlar olarak kutulyorum sizi :) ben hiç o kadar fazla ıslanmadım. kıyafet tam olsa da lastiklerin değişme zamanı geldi o yüzden yemiyor :)
yeni alacak olanlara da hayırlı olsun.

bu arada ekşi teker facebookta hiç faaliyet gösteriyor mu? üye olan var mı?
  • safepassage  (08.10.15 10:18:48)
Bi ara lisede okula motorla gidiyordum, motor dediğim scooter. Kışın çok soğuk oluyor, iyi giyinmek lazım. Bi kere yağmurlu havada binmiştim, ıslanmam bi yana, ağzımdan burnumdan arabaların sıçrattığı sular girmişti.

  • bigbadabum  (08.10.15 11:48:22)
eksiteker'in spontane gezileri, haftalik toplanmalari vs oluyordu. bir suredir takip etmiyorum, oluyordur gene cok duzenli olmasa da.

  • nawres  (08.10.15 11:52:55)
wr250r ile eteksiz, korumali tech 90la gidip geliyorum.
sukuterli kiza da umarim gecmis olsun demek zorunda kalmayiz :(

yani bir de, benden yarim saat once isten cikan arkadasimi isiklarda yakaliyorum, el sallayip gidiyorum. motor guzel ya :)
  • jimicik  (08.10.15 11:52:59 ~ 11:55:08)