Şişko bacaklı kız çizme giyebilir mi?

Boyle duba gibi degil ama yine kalin bacaklarim var. Kot pantolonu cizmenin icine sokucam kocaman bisi lazim amele cizmesi ugg vs gibi ama onlardan degil. Sizce olur mu bana cizme?

Giyebilir niye giymesin, zor bir şey değil. Yapabilir bence.

  • angelus  (03.10.15 19:44:03)
olur olur biz çirkin oluyor dediğimiz halde şişman kızlar tayt giyerek işkembe gibi geziyor :d

  • masa penisi  (03.10.15 19:44:48)
niye giyemesin ki nasıl rahat ediyosan öyle takıl

  • yamuklu sucurta  (03.10.15 20:01:31)
Giy tabi sıkıntı yapma. Millet ne diyecek insanlar nasıl karşılar, ne der diye sakın kendine engeller koyma. Nasıl istiyorsan öyle giyin. Bence olur.

  • bigbadabum  (03.10.15 20:05:52)
siskolar da cizme giyebilir elbette ama giymese daha iyi olur...

  • chaotic good  (03.10.15 20:12:11)
tabii giyebilirsin kimseye danışmak zorunda değilsin, ama bacaklarını olduğundan daha kalın gösterir çizme. :) boot-cut pantolonlarla birlikte kısa botlar tercih edersen daha güzel, zayıf ve uzun görünür bacakların.

  • ambrosia  (03.10.15 20:15:39)
şişkolar da çizme giyebilir elbet. kimse de haklarında "giymese daha iyi olur" diyemez üstelik. sormana bile gerek yok bunu yahu.

  • devilred  (03.10.15 20:19:19)
giyme ya. ne giyi arkadaş. olayın ne dışlanmakla ilgisi var ne istediğini giyle. herkes herşeyi giyecek diye bi şey yok göbeği olan kısa t-shirt giyer mi giymez. Kimse çrkin görünmek için giyinmez şişko bacakta da çizme çirkin görünür giyilmez. he benim güzel durmak hoş durmak karşı tarafta ciddiye alınmak gibi şeyler umrumda değil diyosan giy tabi. Dış görünüş önemlidir.

  • Mcfly  (03.10.15 20:19:35)
Giyemez çünkü uygun çizme bulamaz. Sadece Hotiç'te bir iki model oluyor. Bulursa neden giymesin?

  • Lim5  (03.10.15 20:25:00)
canın ne istiyorsa onu giy. Kimsenin göz zevkine hitap etmek zorunda değilsin.

  • rock n roll  (03.10.15 20:35:12)
mini eteğin altına bile giyebilirsin şişko bacak kimseyi sikleme ama benden uzak ol.

  • mrthany  (03.10.15 21:16:41)
Ya siz beni yanlis anladiniz kalip olarak dedim ben yani ayakkabinin cizmesi kalin bacagi kavrar mi yoksa fermuarini kapatsmaz miyim manasinda

  • neira  (04.10.15 00:30:59)
Caps at bakalım çizmenin kapanıp kapanmayacağına

  • fatih baker  (04.10.15 00:46:48)