[]

Isten direk cikmak

Is sozlesmesi imzalanmamis yerden isten direk cikilabilir mi? Daha yeni 1 ay olacak calistigim sure.
 
sözleşme yoksa, bir yere imza atılmadıysa zaten çalışan sayılmazsınız pek. çıkın gidin. yapmışlığım var.


  • liriamer  (25.09.15 12:18:41) 
çıkılır. kimseye bi şey söylemene bile gerek yok. maaşını al git


  • vodianova  (25.09.15 12:18:46) 
Benim simdi ise girdigim yerdeki kisi aniden personelle kavga edip cikmis sozlesmesi yok ama dava aciyorlar simdi, tabi o 1 senelik calisan ve doktor oldugu icin hastalar ortada kalmis ve hatta bir tanesinin isi yarida kalmis, haliyle is magduriyeti olmus. Sizinkisi 1 aylik ve boyle bir magduriyet yoksa, hicbir sey olmaz.


  • neferkitty  (25.09.15 12:20:48 ~ 12:28:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.