Windows 8.1 artık stabil mi?

Bir kaç ay önce indirsem mi diye bakmıştım. Bir sürü hata var, uygulamalarda uyum sorunu var falan deniyordu. Hala bunlar devam ediyor mu, yoksa 8.1 tamamen oturdu mu, artık güncellemeli miyim?

bekleme yapma 10a gec artik :)

  • chaotic good  (22.09.15 19:07:13)
8.1 ne ya? 10'a geçene kadar 7... 8-8.1 pas geçilmeli.

7>10>diğer işletim sistemleri>8.1>8
  • ucan spagetticanavari  (22.09.15 19:08:16)
su an win10 hata dolu. bazilarinda iyi calisiyor olabilir ama bende feci sikintili mesela. sorunlari arastirinca da windows community'de ayni seyi yasayan yiginla insanla karsilasiyorum ve herkes cozum bekliyor. burada isletim sisteminin insanlarin uzerinde denenerek hala gelistirilme surecinde oldugunu soylemeden gecemeyecegim.

o yuzden 8.1'e gecmenizi oneriyorum ben.
  • hopeless  (22.09.15 19:15:43)
şu an windows 10 gayet güzel. ciddi bir hatası yok. yaşadığınız sorunlar pc/laptoplarınızdaki parçaların vendorlarından kaynaklı.

  • washe  (22.09.15 19:23:12)
10'a geçmeden önce, bilgisayarla birlikte gelmesine rağmen itinayla wireless problemi yaşatmaya devam ediyordu. 10 ile sorun çözüldü.

  • hasortman  (22.09.15 19:25:26)
washe'nin dedigi kismen dogru.

ote yandan upgrade etmek yerine clean install yapilmasi oneriliyor daha cok.
  • hopeless  (22.09.15 19:27:15)
windows 10'a nerden geldi konu? windows 10 korsan oyun açmıyormuş, geçmeyi hiç düşünmüyorum. 8.1 'in hatalarını sormuştum yalnızca

  • elijah cohen  (22.09.15 19:59:58)
windows 10 u şimdiye kadar (kendi merakımdan) 3 kez kendi pc me ve 2 ayrı laptoba kurdum. hepsi clean. hepsinde de cillop gibi çalışıyor ki laptoplar 3-4 senelik. windows 10 un kendisi korsan olabiliyorken korsan oyun çalıştırmıyor olması biraz komik bi bilgi sanki :)

oyun oynamayı düşünüyorsan da windows 10 daha ideal. sen 8.1 i soruyorsun biz sana daha uygununu söylüyoruz.
  • washe  (22.09.15 20:03:37 ~ 20:04:26)
8.1 kullaniyorum bir suredir . her turlu program oyun sorunsuz calisti bir tanesi disinda. ableton live ve addictive drums duzgun calismadi bir turlu ama ben mac te bootcamp ile kullaniyorum belki ondan killik yapiyordur. onun disinda sikinti yok. 10 icin tam olarak stabil olmadigini okuyorum bisiri yerde. o yuzden gecmedim.

  • jack n brooks  (23.09.15 00:19:17)