Hangisi daha güzel daha başarılı

yetmişlerdeki hallerini soruyorum

Türkan Şoray

Hülya Koçyiğit

Filiz Akın

Fatma Girik

gülşen bubikoğlu en güzeli, türkan şoray en başarılısı - bence

pardon gülşen yokmuş listede :)
  • EasyTiger  (22.09.15 09:43:25)
ben filiz akını hep çok beğenirim.

  • birtutamkarabiber  (22.09.15 09:46:00)
Simdi gelip herkes turkan diyecek ama ben çok abartilmis buluyorum.

Filiz akin +1
  • rayde  (22.09.15 09:49:16)
bence de listedeki isimlerden en güzeli filiz akin ama türkan soray en basarili olan. türkan'in baygin gözlerini sevmiyorum ben.

  • pilav  (22.09.15 10:06:22)
Pilav+1

  • la noix  (22.09.15 10:35:05)
Bence Türkan Şoray, hem en güzeli hem de en başarılısı. Filiz Akın da güzel ama Türkan'da bambaşka bi hava var ya.

  • ekaterina  (22.09.15 10:53:50)
Hulya kocyigit anasinin gozu bi tip gibi geliyor bana o yuzden onu eliyorum. Filiz akin ve turkan sultan senin sorunun cevabi. Filiz akin da biraz snob gibi geliyor turkan suktan daha bi halktan

  • condom kurşunu  (22.09.15 11:01:05)
Hülya koçyiğitin pornosuna rastladığımdan beri gözümden bir saygısı kalmadı ,

Ama Türkan Şoray'a oyumu veririm.
  • kahramanikarus  (22.09.15 11:03:40)
Alkoclarla evlenen en basarilisi. Cok guzel siyirip kendini aile hayati kurdu. :)

  • isott  (22.09.15 11:23:31)
Filiz Akın ile Türkan Şoray kapışır. Başarı ve adamı filmi izlerken güldürüp ağlatma konusunda Türkan Şoray alır yürür, akılda kalma ve gönüle yerleşme anlamında Filiz Akın.

Ama favorim Gülşen :) Tarık Akan'ın rolü büyük orası ayrı.
  • kaymaktutmayansicaksut  (22.09.15 11:28:22)