iphone 6s vs note 5

Yeni telefon alacak biri hangisini tercih etmeli? Telefonda yaptigim cok bir şey yok aslında. Whatsapp, instagram, kelimelik, spotify gibi basit programlar kullaniyorum; telefonla konuşuyorum o kadar. Note 5'in kalemi ve android deki program secenekleri cazip geliyor, iphone ise uzun sure kullanıp bir kere bile sorun yaratmayan bir telefon benim icin. Su anda galaxy s3 mini kullaniyorum, telefondan sogudum resmen.

Velhasil bu iki telefondan hangisi alinsa 3 sene sorunsuz idare eder beni? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

6s en az 4 sene tık demeden götürür

  • Take it away honey  (19.09.15 16:18:02)
@anan +1
cok aktif kullanmiyorum basim agrimasin diyorsaniz ayfon

  • chaotic good  (19.09.15 16:24:35)
Telefon alırken SAR değerlerini de karşılaştırmak lazım. Ayfonların radyasyonu daha yüksek oluyordu. Yeni seriyi bilemicim fekat.

~marka düşkünleri geldi asfsd. Telefon görüşmesi yapmak için bilgisayarı başınıza yaklaştırıyorsanız bilgisayar da kullanmayın tabi.
  • mandalina kokusu  (19.09.15 16:32:11 ~ 17:05:49)
sar değerine takılmayın. takılıyorsanız da ne bilgisayar kullanın, ne wifi bulunan ortamda bulunun.

hepsi belli kurallara uygun üretiliyor.

6s sorunsuz götürür. iphone 4 var babam kullandı, annem kullandı üstüne şimdi ananem kullanıyor.
  • eksi sozlukte eksiyen adam  (19.09.15 16:58:04 ~ 16:58:35)
İphone al

  • mistreated  (19.09.15 17:26:55)
sar degerinden bahsedersek, modem yaninda bilmem kac, iphone 6 yanilmiyorsam 0,9 falandir, samsung o konuda daha iyi, ama mikrodalga en kisikta calisirken bir adim ötesinde durursan 17 degerini alacaksin. 0,17 degil, 17. modem su bu hepsinden kacmak mümkün degil.

hepimiz kanserden ölecegiz yakin gelecekte, kabullenmekte yarar var.

soruya gelirsek samsung cok üzdü beni, defolsun gitsin. 2 senede 2000 liralik telefondan geriye ne kaldi. tusu bozuk, 3 hafta servis gördü, 1 yil gec update geldi türkiyeye vs vs.

oysa kablonun ici kirilmasin diye katlamayip dairesel bir kilifta saklarim, telefonu düsürmüslügüm yok ve sürekli shockprooflu kilifla üzerinde filmle gezdi. böyle bakiyorken tusun bozulmasi ne demek? ha bir de pili sisti, isindi, patlayacak dediler, benzerleri yasanmis. bozuk batarya serisindendi.

neyse, samsungu sevmiyorum, gerekceleri de bunlar. magazadan alinma üründü, sifir, 2. el ya da baska sekillerde alinmis bir sey degildi. iphone+1
  • wiillii  (19.09.15 17:55:21)
emektar 4s imi 3.5 senedir kullanıyorum. ablamda galaxy s4 var. 2 sene olmadı daha her hafta ayrı bi derdi oluyor. ios 9 un 4s'e de gelmesinden mütevellit 4s "en az" 1 sene daha iş görür.

android telefon almayı düşünüyorsanız bile samsung almayın. saf android kullanan telefonlara yönelin. onlar daha uzun süre dayanırlar.
  • washe  (19.09.15 18:02:05)