kızların telefonu göt cebine sokması

yeni mi çıktı bı olay moda mı? eskiden çantada ya da yan cepte taşınırdı telefonlar şimdi ne oldu da göt cebine girdi bu kötü görüntü oluşmaya başladı?

Telefonlar büyüdü?

  • dontpissmeof  (18.09.15 13:22:58)
sadece kızlarınki mi büyüdü?

  • yazar yazmaz yazan yazar  (18.09.15 13:25:05)
Kızların kot cebi küçük ama.

  • ekaterina  (18.09.15 13:27:01)
eğer kolay ulaşmam gerekiyosa hep cebe koydum ben, yeni değil
her seferinde çantayı aç kapa içinde ara mı yapacağız?

o değil de erkeklerin göt cebine cüzdan koymalarına karşıyım ben, paraşüt gibi duruyo
  • la noix  (18.09.15 13:29:43)
kızların cebini küçük yapmalarının sebebi ne peki?

  • yazar yazmaz yazan yazar  (18.09.15 13:30:35)
sadece kıro kızlar telefonu götüne sokar.

  • [silinmiş]  (18.09.15 13:32:54)
telefonu arka cebe koyma diye moda mı olur yahu? Herkes telefonunu istediği yere koyar size ne? Size güzel görüntü vermek için telefonu elde taşımak zorunda mı kızlar? Ne saçma insanlara bakış açınız ya.

  • alaimisema  (18.09.15 13:36:05)
bence eskisine göre telefonu daha çok kullanmak zorunda olduğumuz için hasıl oldu bu durum. her seferinde çantaya sok çıkar olmuyor, malum yürürken bile çık çık çık kafalar telefonda.

  • red g  (18.09.15 13:37:25)
videoyu açık bırakıyorlar ve bu sayede eve gidince kimlerin götlerine baktıklarını görebiliyorlar. smart.

  • dunden kalmis yemek  (18.09.15 13:40:49)
1996 yılında erikson 688'i kız erkek demeden herkes götüne sokuyordu. küçüldü, anten kalktı, yan cebe girdi. geri büyüdü, yine göt cep.

moda değil, taşımak için. erkeğin arka cebinde genelde cüzdan olduğu için onlar göte sokamıyor.
  • kibritsuyu  (18.09.15 13:42:59)
telefon bekleniyorsa, surekli mesaj vs geliyorsa telefonun cepte durmasi gayet mantikli.
herkesin telefonunda internet paketi var artik cipcip caliyor telefonlar, her seferinde cantada bul cikar geri koy cok zaman aliyor.
on cepler kucuk oldugu icin mecbur arkaya konuyor.
siz ister kro deyin ister varos deyin, kimsenin umurunda degil acikcasi.
erkeklerin arka ceplerinde cuzdanla dolasmalarina ne diyorsunuz peki?
kotu goruntu istiyorsaniz daha kotusu var sayin erkekler...
  • chaotic good  (18.09.15 13:43:33)
erkeklerin kapkalın cüzdanı göt cebinde taşıması da en az bunun kadar itici bir durum kesinlikle katılıyorum. sırf bu yüzden minik bir cüzdan aldım yurt dışından harika oldu şimdi:)

  • yazar yazmaz yazan yazar  (18.09.15 13:46:27)
telefonlar büyüdü bir de çanta satmak için kadın giyiminde cepleri küçük yapıyorlarmış.

  • inheritance  (18.09.15 13:57:56)
insanların eşyalarını taşımaları, taşıma çabaları niye size batıyor? koluna çanta asmamak için telefonunu cebine koyan kişi niye bu kadar battı ki? sadece taşıyorlar yahu telefonu.

erkeğin cüzdanı göt cebine sokmasına ne diyoruz? kötü görüntü he mi?

peki ne yapalım cüzdanı sayın çok bilmişler? hakikaten götümüze mi sokalım? çanta taşıyınca ibne diyorsunuz. beline freebag taksan iğrenç amele oluyoruz. el çantası alsan yaşlı dede, burhan altıntop modeli ehehe.

peki söyleyin cüzdanım var, telefonum var (samsung s3), anahtarlarım var (üç ev, iki ofis olmak üzere 5 tane), kabıyla birlikte güneş gözlüğüm var, ben kullanmıyorum ama kullanan adamın bir de sigara paketi var. araba anahtarı, kulaklık, ilacım, flaşdiskim, selpak mendilim falan gibi şeyleri de sana kolaylık olsun diye saymayayım kıyağım olsun. üstümde de bir kot ve tişört var. kotun iki yan iki arka cebi var. tişört cepsiz. ya da sana kolaylık olsun, tişörtün de ön cebi var.

çanta taşımadan ve cüzdanı göz zevkinizi bozmamak için arka cebe koymadan bunları yerleştir, gel öyle konuşalım. tövbe yarabbim yahu. her bok kötü görüntü anasını satayım. ben de memnun değilim arka cebime koyup üstüne oturmaktan, bütün kartlara göt şeklimi çıkarmaktan ama dört tane cebim var ve başka koyacak yerim yok. geçen sene çapraz taktığım ufak çantam vardı, onu da gömdünüz geçen sene.
  • kibritsuyu  (18.09.15 14:05:15 ~ 14:11:09)
o değil de kamera kısmı dışarda kalıyor genelde
arkada bir göz varmış gibi.
yıllar önce poposuna bakanları kameraya çeken bi kız vardı
o aklıma geliyor, rahat rahat bakamıyorum geriliyorum, mağdurum :)
  • titiraprap  (18.09.15 14:07:43 ~ 14:08:44)
Kibritsyyu kezban denince isyan eden kızlar gibi olmuşsun :)))

Benim anlamadığım neden cepleri o kadar küçük şeyler giyiyolar. Erkek halimle her şeyim cebime sığıyo. Kadın giysisi yapanlar cepleri büyük tutsunlar. Tabi streç film giyip çıkan günümüz insanı için ütopik şeyler ama...
  • mistreated  (18.09.15 14:22:29)
@mistreated hazır giyim markalarına öyle bi yaptırırımımız yok ne yazık ki :) baz pantolonlarıma 5 lira zor sığıyor

  • la noix  (18.09.15 14:24:16)
douchebag +1
Mütemadiyen sevgilisiyle, kankalarıyla mesajlaşan varoş kız canlanıyor kafamda direkt.

  • teoridefeminist pratiktegeysa  (18.09.15 14:32:03)
Kızların montlarının hemen bel hizasında bitmesiyle aynı sebepten.

  • arnold schwarzeneger  (18.09.15 14:35:58)
aman millet ne der diye canta takmiyorsaniz aglama hakkiniz yok sayin erkekler.
bi cuzdan bi cep telefonu, gozlugu anahtari mendili susu busu var alin guzel bir canta gezin.
yok ben canta almam bana i.ne diyorlar derseniz o zaman g.t cebindeki telefona da laf etmeyin, bunu demek istedim de yine anlayan olmamis :)
bak bir daha yazayim,
g.t cebinde telefon tasiyan kadinlar varos oluyor da erkekler ne oluyor?
"imi bizim biski yirimiz yik" bahane, e kadinin da cantasi yoksa? onun da baska yeri yok?

@mistreated
var da biz mi giymiyoruz :)
  • chaotic good  (18.09.15 14:49:13 ~ 14:49:52)
titreşimi hissetmek için

  • yue  (18.09.15 14:53:25)
Bunu sadece kizlarin g.tune baktigin icin fark etmis olmayasin

  • Traveller  (18.09.15 14:59:04)
butun derdi nasil gorundugu olmamakla alakalidir muhtemelen...

bu arada, allah baska dert vermesin.
  • e haliyle  (18.09.15 14:59:26)
zırt pırt çantadan çıkarmak sorun oluyor veya acil bir mesaj veya arama bekliyoruz? allah başka dert vermesin.

  • jesuistrestriste  (18.09.15 15:08:43)