[]

Vedat Milor'un yaptigini yapan yabancilar

selam,

benzer konseptte (tv'de restauranta gidip tadan, elestiren) program yapan yabancilar var mi?

tesekkurler

 
Tam aynı formatta olmasa da Anthony Bourdain var. Rick Stein'ın da bir iki o tarz programı olması lazım.

Edit: Bir de Guy Fieri.
  • fotrsapka  (18.09.15 12:12:15 ~ 12:13:37) 
Food network var izlersiniz çok seversiniz


  • allanpoe  (18.09.15 13:17:23) 
Guy Fieri gevezenin teki ben sevmiyorum, kendisinin çevirilerini falan yaptığım için nefret ediyorum adamdan :D Kamini diye bir asyalı food blogger var, ''Girl Eats World'' olabilir adı. Bir de ''Australian Food Adventures with Matt Moran'' var. Bunlar iyidir.


  • reavelyn  (18.09.15 14:24:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.