Fifa 16 yı nereden satın aldınız?

Arkadaşlar malum oyun çok para. şöyle 100 tl ve altına fiyat çeken bir yer var mı? siz nereden ne kadara aldınız?

nefret ediyorum oyundan ama eşim aldı sakın tvyi kapatma indiriyo falan dedi direk ps den indirdi enpara hesabıyla bi yerden aldı bi sürü oyun vardı ahahqaabdjhsdab bak 50 lirası geri geldi diye de hunharca sevindi nerden yaptı bilmiyorum akşam öğrenirim mesaj atarım. ama 100 liraya falan alabileceğini sanmıyorum ya bizimkine o 50 nasıl döndü onu sorayım ama.

binlerce kez ama demek :(
  • mantarliborek  (18.09.15 08:45:26 ~ 08:46:03)
şimdilik bulman çok zor, biraz zaman geçsin hediye edilmiş ya da ödülde kazananlar yüz liraya okutur.

  • redeath  (18.09.15 08:50:17)
eşine hürmetler fakat bence o pes için steam i kullandı enpara ile beraber. origin de bildiğim kadarıyla iade olmuyor. sen soruver yine iyi olur :)

@redeath hocam millet web app mobile app ultimate team comboları yapıyor forumlarda görüyorum bunlar oyun çıkmadan nasıl takılıyor bunlarla? bir de oyun çıktı mı şuan??
  • nughun  (18.09.15 08:54:36)
enpara %50 iade ediyor online oyun alırken.

  • Cursed Chico  (18.09.15 08:55:11)
originde etmiyor diye biliyorum?

  • nughun  (18.09.15 09:56:24)
Fifa98 geldi mi ağbi diye siidiciye sorduğum zamanlar geldi aklıma. Nerden nereye.

  • bigbadabum  (18.09.15 10:09:15)