Uydunet fiber performansı nasıl?

Taşınacağımız apartmanda Superonline fiber yok sanırım, Uydunet performansı iyi mi?

lokasyona gore değişmekle birlikte cankaya (ankara) cok iyi.

  • helenart  (17.09.15 18:33:43)
uydunet fiber yok zaten. normal bakır kablo var kutularda apartmanlarda.
uydunet iyidir ama lokasyona göre değişir.

  • sutlu nescafe  (17.09.15 18:36:59)
2 gün önce bağlattım, ankara cebeci'de 25 mbit'i iliklerime kadar hissediyorum.
nitro diye bir paket var, günlük 100 mbit yapıyor, onu henüz test etmedim ama müşteri hizmetlerindeki müşteri temsilcisi 100 mbit alabileceğimi söylemişti.

  • kivanc1  (17.09.15 19:01:18)
uydunet fiber diye bişi var. yeni yapılan altyapılar binaya kadar fiberle geliyor ve binada koaksiyel kabloyla dağıtılıyor ve koaksiyel kablo bakır kabloya kıçıyka gülebilecek bi kablo.

şu anki tarifem 25/2 mbit. temmuz ayında bir günlük nitro paketi aldım ve 1 gün içerisinde 500+ gb download yaptım. 100 mbiti de iliklerine kadar veriyorlar. açıkçası makul bi akk sı olan bi paket alıp, ay boyu indirecek şeyleri biriktirip bi gün nitro paketi alıp hepsini indirmek çok mantıklı zannımca. şahsen ben 1 günde 6 aylık belki daha fazla izlenecek film/dizi indirdim.
  • washe  (17.09.15 19:08:15)