iphone 4s ve yazılım güncelleme(ios 8.4.1)

şuan hala ios 6 sürümündeyim. bildirim gelmiyor artık cogu app'ten.
yeni bi güncelleme yapsam(ios 8) telefon kaldırabilir mi bu güncellemeyi?
3000 e yakın fotoğraf var. hepsi gitmesin şimdi.

telefon kaldırıyor ki güncelleme vermişler. ios 9 gelecek hem.

itunes üzerinden yedek alarak yaparsan hiçbir şey olmaz.
  • esmer  (10.09.15 13:48:00)
ben ikinci telefon olarak kullanıyorum, 8.4.1 de mutluyum, internet paylaşım dışında bir şey yapmıyorum ama.
senin yerinde olsam yüklerim, yavaş ama en azından kullanılabilir, diğer türlü hiç kullanamıyorsun.

  • ravenudon  (10.09.15 13:48:35)
ben ios 8 kullanıyordum 6 ya geri döndüm. en stabil sürüm 6.

"telefon kaldırıyor ki güncelleme vermişler." mantığı yanlış. 1 gb ramli makinaya windows xp de kurarsın 7 de kurarsın. ama hangisinden daha çok verim alırsın?
  • glore  (10.09.15 13:54:18 ~ 13:55:35)
Glore internetteki yontemlerle gecemedim ben bir turlu. Nasil yaptin sen? Lanet gitsin ios8'ine. Isterse hic uygulama calistirmasin ios 6'ya donmem lazim.

  • evrenos gazi  (10.09.15 14:08:10)
IOS 9 ile 4S i deniyorum bir süredir. Gözle görülen bir yavaşlık yok, sadece iphone 6 ekranı için dizayn edilen uygulamalarda sorun yaşanıyor.

Onun dışında gayet stabil ve akıcı.
  • Absinthe75c  (10.09.15 14:09:04)
  • glore  (10.09.15 14:43:43)
@glore,

soru telefon kaldırır mı şeklinde? yoksa biz de biliyoruz verimli mi değil mi sorusunu cevaplamayı.

önce okuduğunuzu anlayın, sonra ayar kasın yahu. :/
  • esmer  (10.09.15 15:05:47 ~ 15:13:57)
8 çok sıkıntılıydı ancak üzerine çıkardıkları yamayla güzel bir hale geldi. şu anda oldukça stabil ve memnunum.

  • air  (10.09.15 15:12:47)
@esmer burada senden başka ayar kasan yok herkes arkadaşa yardımcı olmaya çalışıyor.

ayrıca senin haricinde herkes konuda ios8 in iphone 4s üzerinde ki verimliliğini tartışıyor bir tek sen üstün zekanla gelmiş telefon kaldırıyor diyorsun.
okuduğunu anlama ile ilgili sıkıntısı olan ben değilim demek ki.
  • glore  (10.09.15 15:40:41)
soru: ios8'e geçsem kaldırabilir mi?
benim cevabım: kaldırabiliyor ki güncelleme yayınlanmış.
senin cevabın: ben ios6'ya geçtim.

bence her şey açık, beyin de bedava.
  • esmer  (10.09.15 15:46:24 ~ 15:47:14)
soru: telefon kaldırabilir mi bu güncellemeyi

benim cevabım: en stabil sürüm ios6
ravenudon: yavaş ama en azından kullanılabilir
Absinthe75c: stabil ve akıcı
air: şu anda oldukça stabil

senin cevabın: telefon kaldırıyor ki güncelleme vermişler ??????

evet çoğu yerde beyin bedava ama sizde opsiyon olarak sunuyorlar sanırım.
hadi canım..
  • glore  (10.09.15 15:53:43 ~ 15:54:08)