ryanair bagaj politikasi

merhaba, bu adamlardan 40 kusur euro'ya bilet aldim kopenhag'dan koln'e. bu cok guzel. fakat simdi online check-in yapip ekstra bagaj hakki almak uzereydim ki 20kg bagaj hakkina 70 euro fiyat cektiklerini gorunce kanim dondu. ilk kez bu adamlarla ucuyorum. bu adamlarin bagaj politikalari her ucus icin mi boyle yoksa bana mi denk geldi bu boyle

şöyle bişey var ingilizceniz var ise : www.ryanair.com

  • allanpoe  (05.09.15 23:17:36)
gordum bunu, soruma cevap degil yine de ama tesekkurler

  • bollocks44  (05.09.15 23:20:34)
hep öyle. o bilet fiyatları valizsiz. sadece kabin bagajına izin veriyorlar. bir çok kere kullandım ryanairi, kabin bagajı için de belli boyutları var, onları geçerseniz yine para alıyorlar.
ayrıca biletlerin de çıktısını alıp gitmeniz lazım kendiniz. biletsiz giderseniz yine havalanında 50euro kadar geçiriyorlar.
ekstra her şeyden para alıyorlar yani, onun dışında kurallara uyduğunuz çerçevede ucuz bir havayolu şirketi.
  • anil  (05.09.15 23:21:34)
ryanair'in olayi o.türkiyedeki pegasus gibi düşünebilirsin.

  • valkin rockefeller  (05.09.15 23:22:06)
e ben simdi bu 20kg bagaj hakkini alacagim €70'e o tamam. 20kg'i gecerse de kilo basina 10 yasliyorlarmis. bu nasil is, satsin madem o zaman bana 30kg bagaj hakki onu alayim gitmeden....

  • bollocks44  (05.09.15 23:27:20)
Her uçuş için böyle. Ryanair'in politikası bu, çok ucuz olduğu için minimum şartlarda uçuruyor, ekstra istediğin her şeyde gömüyor. Böylece valiz taşımayan adama sattığı 40 euroluk bilette ettiği atıyorum 20 euro zararı, 20 kilo bavulu 70 euroya satarak çıkartıyor :)

  • roket adam  (06.09.15 01:23:01)
50 euro ceza vermişliğim var bagaja :( halbuki çok sevinmiştim 30 euroya uçtum diye.

  • rebellion  (06.09.15 01:40:13)