5.000TL'Lik Kredi Kartı

Selamlar.

Her ay ortalama 5.000TL kadar kredi kartı ödüyorum, şimdiye kadar Garanti - Bonus kullanıyordum ama bir boka yaramıyor, ne kampanyası, ne bonusu var. Bu 5.000TL'den maksimum fayda sağlayabileceğim bir kredi kartı önerir misiniz? Yani hangi banka kredi kartı harcamalarından en çok fayda sağlıyor?

Bankalar artık çok iplemiyor kredi kartı ile alışverişi. Daha çok nakit çekmeye yönelik kampanyalar yapıyolar kkr'den. Mesela çoğu lounge hizmeti vermeyi falan da bıraktı.

Eğer yurtdışı falan tatil yapıyorsanız millerinizi yurtdışında katlı kullanabildiğiniz için uçuş kartlarına bakabilirsiniz maximiles, milesandsmiles,adios falan.
  • nevrochaotica  (31.08.15 11:42:25)
Akaryakıt kampanyaları fena olmuyor.

  • arnold schwarzeneger  (31.08.15 11:44:40)
miles&smiles. Mil kullanmasan bile 220 tl puan birikmiş millerden, ben bilet için saklıyorum ama harcasan harcanır yani hiçbir kredi kartımda bu kadar puan biriktiğini görmedim daha. Bi de bu kartın limiti 1000 tl. Sen çok daha fazla biriktirirsin ama bir eksisi var o da yıllık kart ücreti 150 tl.

  • ekaterina  (31.08.15 11:44:47 ~ 11:46:07)
ben son iki sene yurtdisi tatillerimin ucak biletlerini parafly ile aldim. ikisi de yaklasik 1000 lira tutuyordu. arada paraf para kampanyalari oluyor %10 filan. takip etmek gerekiyor. mesela paraf paralar bilet alirken 4 ile carpiliyor. avans filan da kullanabiliyorsun. bir de mobil uygulamasi olsa cok guzel olacakti.

  • oshamahue  (31.08.15 11:59:18)
su aralar en mantıklısı mil biriktirenler.

  • bryan fury  (31.08.15 13:23:33)