[]

blabla car- yolyola

türkiye'de bu uygulamaları daha önce kullanmışsanız güvenli olup olmadığını söyleyebilir misiniz?
 
benim sevgili ankara kırıkkale arası kullanmıştı bikaç sefer.


  • elorelia  (27.08.15 18:47:48) 
uygulama güvenli de insanlar degil.
ordaki erkekler erkek yol arkadasi olunca kabul etmiyorlar.

  • fleshbloodmore  (27.08.15 18:49:36) 
ben biriyle görüştüm sorun çıkmadı erkek olmam konusunda. yaygınlaştıkça oturacak bir şey kanımca.


  • fransiz burjuvasi  (27.08.15 18:59:35) 
geçen gün bir misafirim izmir'den istanbul'a geldi. puanı yüksek kişileri seçerseniz ve yorumlara bakarsanız sorun olmaz. gayet mantıklı bir sistem de keşke türkiye'den daha medeni bir ülkede yaşıyor olsaydık. mantık olarak otostop çekmekten hiç bir farkı yok.


  • zlatan1937  (27.08.15 19:12:04) 
On kişi aldım ben. Erkek erkeğe takıldık.


  • rhan  (27.08.15 19:15:51) 
ben kullandım. profil fotolarına bakıp biraz kiminle sohbet edebilirim, kiminle edemem biraz anlıyosun. ben bi de okay demeden önce bir arıyorum falan. şimdiye kadar hep öyle baya iyi denk geldi. yakında bir bursa'ya da giderken yine blablacar kullanıcam. yine bildiririm olmadı sonrasında :)


  • oyvind  (28.08.15 10:04:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.