kadın yazarların niklerinin altındaki sevgi kumkuması

ya bu niye böyle? yazanlar da hep erkek. he kadınlar da yapmıyo değil bunu ama erkekler bokunu çıkarmış. cancişim badişim, tatlı insan, pek şekerdir, öyle süperdir böyle hiperdir... "yani ben iltifatsız bırakmayayım baktın bi umut bi gün sevişiriz belki" diye mi böyle yazıyolar acaba? olm insanın 20 tane kankası olur mu? kadın yazarlar bundan rahatsız olmuyo mu ki? kadın olunca böyle şeyler hoşa mı gidiyo? iki üç kere mesajlaşılmış, sonra yirmi kişi gelmiş nikimin altına baldan tatlı pamuk şeker falan yazıyo... nası ya...

her iki taraf için de tespitlerin doğru bence. bunu yapan erkekler "belki sevişiriz" yalakalığında, kadınlarınki de ilgi orospuluğu.

sözlükte bol miktarda var bunlardan.
  • isyan devrim beşiktaş  (24.08.15 10:35:06)
çoğunluğunda haklı olabilirsiniz ama günahını aldığınız kısım için konuşuyorum: bir erkek ve bir kadının arkadaş olabilmesine alışkın olmayan 31ciler çok anlamaz. dünyada eli sikinde gezmeyen çok fazla erkek, sike takla atarak gitmeyen çok sayıda kadın var.

  • uuth  (24.08.15 10:38:53)
İnternet alemi Meriçlerin avlanma sahası. İstatiski verilere bakarsan zaten tarih boyunca testosteron salgısı ortalama erkekte azalıyor. Böyle sonuçlar normal.

  • arnold schwarzeneger  (24.08.15 10:47:32)
Benim hiç yok yalnız. Aksine birisi boş konuşuyor bile dedi nikaltımda, kendisinin yavşamasını kaç yaşındasın utan azcık diyerek tersledim diye...

  • dedi ayca  (24.08.15 10:48:51)
yenileri bilmem ama özellikle eski yazarlarda ben de farketmiştim bunu. böyle şeyler görünce benim aklımdan direk "ooğlom ne ara bu kadar kanki oldunuz da o kadar dert sır paylaştınız da birlikte vakit geçirdiniz de... bizde niye yok ulan !!! :((( " gibi düşünceler geçiyor :/

ama kesin var yani ben de katılıyorum duruma.
  • kuul  (24.08.15 11:31:31 ~ 11:32:31)
@isyan devrim + 1

olayı güzel açıklamış.
  • titiraprap  (24.08.15 11:34:22)