Aseton mikrop öldürür mü?

Straforu bile eritiyor meret. Elimdeki manikür malzemelerini asetonla yikasam dezenfekte etmez mi? Onu geçtim tatildeyiz ve kuzenimin epilatörünü asetonla cillop gibin yapıp kullansam olmaz mı? Benimkini yanıma almamışim.

Gülmeyin çaresiz kaldım yaa.

"Ya jilet al bi tane 2 tl ye gayet iş görür, saçma sapan konuşma ya", kuzenin olsam sana böyle derdim.

  • ekaterina  (12.08.15 01:50:29)
Yav kaldıgim yerde yok diyorum eczane kozmetik tükanı filan. Kuaför yo burda. Çaresiz kaldım diyorum .

  • old possum  (12.08.15 01:53:31)
Di meyil keton. Neden etki etmesin organik bilesenlere? Hele siz bunu açıklayın. Gözümüze surmuycez. Tahmin ediyorum ki bakterilere etki eder. Kimyacilar gelsin pliiis.

  • old possum  (12.08.15 01:58:53)
Lanet olsun bu telefona. Di metil keton yazacaktim. Kolonya yapmiyim kıllı kıllı dolasicam bu güzide koyda artık. Ağlamak istiyorum.

  • old possum  (12.08.15 02:01:36)
Kuzenime sordum olur dedi, manikür yap da gene de epilatörü kullanma ama :(

  • ekaterina  (12.08.15 02:01:51)
@dude deriye surmeyicemki aletleri ovaliycaktim. Neyse.

  • old possum  (12.08.15 02:09:22)
Alternatif sunayım mı? Şundan alabilirsin: www.pronail.com.tr

  • whimsical  (12.08.15 02:20:53)
"Acetone is miscible with water and serves as an important solvent in its own right, typically for cleaning purposes in the laboratory."

gönül rahatlığıyla kullan.
  • devilred  (12.08.15 02:32:32)
Ay asetonu dezenfeksiyonda kullanırken az manikürlerim heba olmadı.
Kullanabilirsin tabii, iyi tatiller.

  • oranjlaturanj  (12.08.15 03:59:45)
ablamla yıllarca aynı epilatörü kullanmıştık ahahahah. malum bölge hariç.

kuzeniminkini de bir iki kere seninki gibi bi mecburiyetle kullanmışlığım vardır.

ne pis insanmışım :D kuzenin sorun etmiyorsa temizle ve kullan gitsin.
  • elorelia  (12.08.15 11:01:43)