[]

beyin yakan windows 10 sorunu !!1!bir!!!onbir1!

2 gün önce windows 10 a geçtim hiç bir sorun yoktu ama şimdi oyun yüklemeye çalıştıgımda oyun yükleniyor ama program files da nede pf(x86) içerisinde dosyalar yok. oyunların kuruldugunu biliyorum çünkü yükledikten sonra çalıştır dedigim zaman oyun başlıyor ama oyundan çıkınca girmenin yolu yok masaüstüne kısayol at dememe ragmen atmıyor,aratıyorum bilgisayarda bulamıyor. iki oyun denedim ikiside aynı işin kötü yanı c nin boyutuda artıyor yüklenince kesin orda.
yolu degiştirip başka yere kuruyorum d ye masaüstüne filan yine yok. googleladım yinede sonuç yok.tavsiyesi olan var mı ? 
onu şey yap crack yap crack


  • ack3000  (11.08.15 14:13:59) 
aynı sorunu bende yaşıyorum, program kuruyorum nereye kurduğunu not almazsam başlatta falan gözükmüyor.
gidip exe'ye sağ tıklayıp startup da göster falan demek gerekiyor.
bilen varsa el atsın.
  • rhan  (11.08.15 15:41:12) 
önceden 32 bit os kullanırken sonradan 64bit'e geçtiğiniz oldu mu? şu an 64 bit kullanıyor olabilir misiniz? baktığınız klasör 32bit için çünkü.


  • givemesomesubstance  (11.08.15 16:59:28) 
Oyular bölümüne baktınız mı ?


  • janavarorion  (29.10.15 07:34:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.