[]

ingiliz dizileeri filanı

merhabalar


şimdi ben genelde 90'lardan 2000'lerden olan dizileri daha çok seviyorum. haliyle bazen altyazılarını bulmak zor oluyor ingilizce izliyorum. izlediğim çoğu dizi de hiç populer değil burda. neden bi AB FAB'ı - Little Britain'i çeviren yok. bu dizileri ingiliz yapımı diye izlemiyor muyuz? toplaşıp çevirsek olmaz mı?

 
Çeviren olmasa bile İngilizce altyazilari oluyor bazılarının. Hiç altyazısız olmasından iyidir.

Addic7ed.org altyazı için buraya bakabilirsin.
  • inheritance  (09.08.15 20:00:23) 
Little Britain çok komik dizi ya, onu BBC Entertainment kanalında gösteriyorlar aslında (Türkiye'de var kanalın yayını). İngiliz dizisi izleyen de öyle çok azınlık değil esasında, ben izliyorum çoğunu en azından.

Altyazı konusunda ise ben bu torrent altyazılarını çevirmek yasalara aykırı diye o işlere hiç girmiyorum ama çevrilse güzel olur tabi, daha çok kişi izler.
  • whimsical  (09.08.15 20:49:07) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.