Bebeyle ucak yolculugu

Haftaya 2 aylik bebegimizle pegasus'a binicez. Bebek arabasinin bi iskeleti var bi de ana kucagi var. iskelet guzel katlaniyo da ana kucagi katlanmiyo epey de buyuk bisey. Bakindim, bebek arabasi ve 10 kg bagaj diyolar ama ana kucagi goremedim

Bi de bizim oglan emmiyo, sutu sagip veriyorum ya da mama veriyorum. Mamayi da kaynamis ilimis suyla hazirliyoruz. Sutu sagsam biberona koysam bu sicakta bozulabilir, mamayi da hazirlasam ayni. Suyu biberona koysam gerekirse mama hazirlasam o suya laf ederler mi? Hani 100 ml siniri var ya

Haydi bakalim duyuru ahalisi 100 puanlik uzmanlik sorulari. Burdan cevap cikmazsa kadinlar kulubune yazicam :)

uçakta su alsan? ya da termosa koysan sütü?

  • sta  (07.08.15 19:34:06 ~ 19:34:37)
mamayı uçakta hazırlasanız olur. sıcak su isteyin verirler.

  • allanpoe  (07.08.15 19:34:39)
Guvenlik kontrolunde bebegin sütü, mamasi gibi seylere izin veriyorlar.

Duygusal ve anaç milletiz vesselam.

Hazirligini onceden yap ucaga oyle bin. Hele pegasustan bisey bekleme.
  • heleley  (07.08.15 19:38:24)
bebekarabası kısmı : bildiğim kadarıyla siz bütün kontrollerden geçerken bebek, bebek arabasının içinde olacak. uçağa geçtikten sonra bebeği kucağınıza alıp arabayı bagaja?hostese? vereceksiniz --ben hiç bebekle uçmadım ama öyle galiba. o aşamadan sonra kimse bagajdı yüktü bakmaz diye düşünüyorum.fazla yükü olan check-in'de hallediyor çünkü işini. bebek arabalarına hiç "bebeğinizi kucağa alın arabaya bakacaz katlanıyor mu" vs. dediklerini görmedim ben kontuarda...pegasus fazla yük konusunda fazla titiz onu gördüm :)

Ali Sabancının kendi beyanı vardı hap içecek olana su veriyoruz o kadar da zalim değiliz diye ama pegasus bu, ölücüler resmen. ben olsam suyu yanıma alırım illa sorarlarsa bebeğe mama için derim. attırırlarsa attırdıkları bi su olsun.
  • niye ama  (07.08.15 20:29:34)