Hayatta devamlı load edebileceğiniz bir save alma hakkınız olsa...

Hayatınızın hangi dönemine alırdınız bu save noktasını? Geçmiş tarih de olabilir. Mesela her ölmeye yaklaştığınızda tekrar bu noktadan hayata başlayacabileceksiniz. Ama yaşadıklarınızı tam olarak hatırlamayacaksınız, öyle iddia zengini olma şansınız ya da ilkokula geri dönüp şuan bildiklerinizde o yaşta profesör olma olayınız olmayacak.

Ben böyle bir durumda 2012 şubata save alırdım. Üniversite'nin son dönemine girmişim. 5-6 çerezlik dersim kalmış mezun olmaya. Hayat uzun, gezip tozmaya vakit bol... ohh... Üniversite başına almam ama, o kadar sene bir daha okunmaz, çekilecek çile değil.

edit: nedenini de yazın yahu, sırf tarih hiçbirşey ifade etmiyor okuyunca.

geçiğimiz 12 kasımı load ederdim

  • Sskywalkeremre  (05.08.15 21:53:35)
annem hasta olmadan önceki tarihe alırdım 7-8 yıl önce falan.

  • littlejack  (05.08.15 21:59:00)
nisan 2013

edit: hayattan bir şeyler öğrenmeye başlamam, kişiliğimin şekillenmesi ve bunlara önayak olan olay/olaylar o tarihe denk geliyor.
  • shotgunwoman  (05.08.15 22:00:50 ~ 22:04:57)
doğum günü pastamı yediğim zamana tabi ki

  • neira  (05.08.15 22:02:49)
2011 yazıydı sanırım. polonya'ya gidecektim de vize vermemişlerdi. lisenin bittiği yaz. o zamana alırdım herhalde. o dönem yaptığım hataları yapmaz, vizeyi alır, polonya'da sevgilimle görüşür, ondan sonra da bir şekilde onu kaybetmemeye; onu kaybetsem bile hayatımın devamını skertip 3-4 yılımı ziyan etmemeye çalışırdım.

lise 2'ye de alabilirim, o zamanlar çok güzeldi. lise 2-3. o kadar güzel bir dönem yaşayacağımı hiç zannetmiyorum. o dönemi bin kez tekrar yaşayabilirim herhalde.
  • der meister  (05.08.15 22:05:47)
düşündüm de top olduğum zaman zaten şu an. ihtiyacım yok böyle bişiye. şimdi bi save alabilsem fena olmazdı :)

  • washe  (05.08.15 22:07:58)
30 haziran-4 ağustos 2015.

  • devilred  (05.08.15 22:11:35)
2009 un yazını save etmek isterdim... büşra vardı....120cc mondialım vardı.. hayalerim vardı..

  • tociess  (05.08.15 22:14:08 ~ 22:19:11)
17 yaş

  • icim urperiyor  (05.08.15 22:15:34)
yalnız güzel soru takdir ettim... geçmişi hatırlamama sebep oldu... bu yüzden seviyorum duyuruyu...

  • tociess  (05.08.15 22:23:32)
97 yılı güzeldi

  • essoist  (05.08.15 22:52:36)
konu çok nostaljik olmuş yalnız. benim birçok checkpointim var bu konuda, zaman zaman da aklıma gelir biri çıkıp dese bunu diye.

-evimize bilgisayarın ilk girdiği 2003 aralık - rome total war ile tanıştığım 2004 aralık zamanları, her ne kadar o zamanki çocukluğum berbat geçse de bilgisayarla tanıştığım, ingilizceyle, tarihle, teknolojiyle haşır neşir olmaya başladığım zamanları hiçbir şeye değişmem. en başta buna dönmek isterdim.

-liseye başladığım yıl ve tüm lise dönemi. görece sakin ve eğlenceli, sorumluluktan uzak, harika bir dört yıldı. olumsuz yönleri de çoktu ama lisedeki arkadaşlık ortamı ve rahatlık bambaşkaydı.

-üniversite tercih dönemi. asla gittiğim üniversiteyi tercih etmezdim.

Yine de sonuncusuna dönüp adam akıllı bir tercih yapsaydım daha iyi olurdu ama. neticede hayatım da daha düzgün olacağı için geçmişi bu kadar önemsemezdim.
  • sanguine  (05.08.15 23:14:54)
lise 2 ye alırdım ben de. çok ufak bir şeyi değiştirebilirsem hayatımın geri kalanı şu ankiden çok farklı olurdu çünkü.

  • april12th  (05.08.15 23:23:28)
94 senesine ortaokula başladığım zamana alırdım heralde.

  • sta  (05.08.15 23:35:50)
Her sey birbirine bagli, daha iyi bir is < daha iyi bir uni < daha iyi bir lise. Ortaokul yillarima donup daha cok calisir istedigim liseye giderdim.

  • xenophobe  (06.08.15 03:14:30)