Gold Digger (para için olan sevgili )

Mesela bu tip kadınların ortak özelliği nedir ? Bir kadının sizi paranız için sevdiğini nasıl anlarsınız ?Bir kaç belirti verir misiniz ?

Aşkıııııııım bana çukulata aaaaalllll.
Yeterli bir örnek sanırım.

  • rhan  (03.08.15 23:09:31)
Bana ekstreni söyle, sana kim olduğunu söyleyeyim.

  • cetoxim  (03.08.15 23:10:28)
bunlar hesap geleceği zaman tuvalete sıvışırlar ya da birini ararlar; bazen mekanın çıkışına doğru yürümeye başlarlar.

sana geliyorum deyip cebinde ne hikmetse 5 kuruş olmadan gelirler.

laf aralarında mal varlığından, ailenden konuşurmuş gibi yapıp lafı aile varlıklarına getirmekte ustadırlar.

kısa bir yere gideceğin zaman bile "ya arabasız mı gidicez :(" derler. evet aynen suratları da ":(" olur.

ben hayatımda böyle bir kadınla beraber olmadım ama arkadaşımın başında bir tane var ki, sağolsun bana bile yansıtır oldu gold digger'lığını.

kaynımdan biliyorum.
  • yollarbenibekler  (03.08.15 23:13:07)
Orospudan bir farkı yok.

  • tirt star  (03.08.15 23:15:40)
duşbeg reyiz kız yatırım bankacısı mıydı vadeliyi borsayı ayrı ayrı soruyor.

  • tescillimarka  (04.08.15 07:21:51)
durumuna göre vermez, elletmez (peder böyle birine azcık para kaptırdıda)

  • selam  (04.08.15 08:39:30)
Araba, saat gibi malzemeye tav olur. Hediye siparişi verir.

İlk buluşmada mekan beğenmez bir de, en belirgin özellik.
  • arnold schwarzeneger  (04.08.15 08:57:44)
bir kız vardı, güzelce de bir şeydi. fakat bu para mevzuuna çok ilginç yaklaşıyordu. flörtleşiyorduk. ilk zamanlardayız henüz. bana şunu sormuştu:

'ssk'n kaçtan yatıyor?'

bir gün sonra görüşmeyi kestim. sanırım şahit olduğum en sikko şeylerden biriydi bu hayatta.

peşinen edit: hayır öylesine sormamıştı, biliyorum çünkü. amacı bir an önce evlenmekti. zira ev ve araba almaya nasıl yaklaşıyormuşum tarzı sorular soruyordu hep.
  • mermize  (04.08.15 09:04:35 ~ 09:05:01)
Valla arkadaşlar,kimseyi rencide etmek için söylemiyorum ama türkiyede erkek olduğumuza acıyorum be oğlum.neler neler dönüyor bir bilseniz,uzun uzun yazıcak halim yok ama 20lerinin başlarında ki kızlarda da bu var 30-45 arası boşta kalmış hatunların arasında da çok fazla.

+Hediye siparişi +1
+ilk buluşmada araban,evin var mı soruları.
+hep arabayla buluşurken bir gün buluşmaya toplu taşıma ya da yaya gidip tepkisini ölçe bilirsiniz.
+Marka takıntısı da çok belli ediyor.

diğer yandan, Polonyada falan bir kızla buluştuğunda hesabını ödemeye çalışınca kavga çıkartıcak raddeye geliyorlar.
sana 30-40 lira borcu kalsın 3-4 gün peşinde geziyor onu ödücem diye...
atın abi kendinizi yurt dışına bi yerlere.
türk kızıyla ilişki de zor ,evlilik de zor zanaat.aileler ,eltiler görümceler.
  • bialo czerwoni  (04.08.15 11:27:55)
haa aklıma geldi müzmin yalnızları hedef alıyorlar daha kolay diye

  • selam  (04.08.15 12:03:58)