Saçlarımı daha sarı yapsam mı? (capsli)

Şimdi saçlarımın üstleri kahverengi uçları sarı gibi, geçen gün bir arkadaşımın sarı peruğunu taktım herkes ayy bu sarıları biraz daha yukarı çıkar falan dedi de çabuk sıkılan bi insan olarak acaba yapsam mı dedim, bi de iyi bir kuaför tavsiyesi alabilir miyim istanbul'da mahalle arası kuaförü olmayan, yakmadan yıpratmadan saç boyayabilecek? Ten ve kaş rengini sorarsınız kesin o yüzden boyalı capslerim ekte :) Teşekkürler.

sarı daha güzel durmuş sahiden de.

  • devilred  (01.08.15 02:42:32)
denemeye değer diyorum sarı hoş olmuş.

  • rheia  (01.08.15 02:44:02)
bence yapma

cdn23.us1.fansshare.com

ashley nin sarı saçı favorim benim. fikir verebilir sana da
  • shotgunwoman  (01.08.15 02:44:47)
İkisi de güzel bence. İlki daha canlı göstermiş ama cildi. İkincisi de doğal duruyor diğer yandan. Sapsarı olunca da hep dip boya gerekecek.

Göz ne renk peki?
  • whimsical  (01.08.15 02:45:58 ~ 02:46:16)
yap yap

  • diyarbakir karpuzu  (01.08.15 02:46:02)
Gözlerim kahverengi, diplerimi küllü kumral gibi bir şeye boyatmayı düşünüyorum, dipten sarı çok itici oluyor çünkü. Burda peruk olduğu için şapka takmak zorunda kaldım.

  • ekaterina  (01.08.15 02:47:55)
Kahverengi gözde gayet güzel olur. Mavi olsa ten beyaz olduğu için solgun yapabilirdi belki, yeşil olsa da çok açık olunca uyumsuzluk olabilirdi, ondan sordum.

Bence şöyle güzel olur: imalbum.aufeminin.com
  • whimsical  (01.08.15 02:51:46)
@whimsical yaa kahverengiye iyi olur diyorsun yani, benim de en büyük tereddütüm gözlerim renkli olmadığından dolayı yakışmaz mı acabaydı :/ instagram.com sağdaki nasıl olur peki ?

  • ekaterina  (01.08.15 02:55:55)
Uçların tonu güzel, temiz renk ama dip rengini sevmedim. Fazla açık ve fazla küllü. Yaşlı işi gibi. Eğer diplerden çok beyazın geliyorsa yaptır öyle, yoksa biraz daha koyu olmalı. Doğal sarı saçlara bak.

  • whimsical  (01.08.15 02:59:25)
dipten sarı yapma ama rengini aç

makas - mali vb. yerler hep senin işini görecek yerler ama fiyatları üzücü hallere sokabiliyor insanı.
  • Sskywalkeremre  (01.08.15 03:00:42 ~ 03:01:49)
Aslında en iyisi mevcut saçına bu sarı tonunda krepe balyaj yaptırman bence. Bir anda tüm saçını açtırmamış olursun hem. Hem de saçın daha enerjik durur. Şunun gibi: s-media-cache-ak0.pinimg.com

  • whimsical  (01.08.15 03:04:13)
@skywalker parasında değilim de makasa giden çok arkadaşım perişan oldu o yüzden kesinlikle gitmeyi düşünmüyorum. Koyudan sarıya boyatıp ay çok memnun kaldım diyen birisi olsa keşke bi yer hakkında :(

@whimsical ben bu kızıllıklı renkleri hiç sevmiyorum ama konsept hoş anladım ne demek istediğini, peruktaki sarının tonuyla kumral dip rengini kombinleyip böyle yap diyeceğim de bakalım yapabilecek mi :)
  • ekaterina  (01.08.15 03:09:02)
hangi makasa gittiler? etilerdekinden çok memnun olan arkadaşlarım var.

ayrıca malikuafor.com
  • Sskywalkeremre  (01.08.15 03:13:32)
Ben de bir tek kızıllıklı bulabildim. Bence mutlaka kafandaki saçı gösteren bir fotoğrafla gitmelisin ve rengin numarasını filan katalogdan birlikte seçmelisiniz. İlk defa gideceğin bir kuaförde riske hiç girme.

Pinterest'te vardır belki: www.pinterest.com

Şu olabilir gibi istediğine: www.pinterest.com

Ya da şu: www.pinterest.com
  • whimsical  (01.08.15 03:14:38 ~ 03:15:34)
@skywalker Aynen etilere giden 2 kişi ve nişantaşına giden 1 kişi biliyorum memnun olmayan belki onlara denk gelmiştir diyeceğim ama yaklaşık 1000 tele tutuyor sanırım onu vereceksem risk almak istemiyorum, ahmet çoban ayrılmış zaten garage'a mı gitsem acaba bi sorsana giden varsa tanıdıklarına :)

@whimsical evet bu daha yakın arayıştayım şu an tam olarak bulursam sana da göstereceğim :) ve hatta buldum sanırım www.pinterest.com nasıl sence? Bir de kestireyim mi omuzlarıma kadar, şimdiki uçları çok yıpranmış galiba kestirmem gerekecek.

Bu da çok güzelmiş www.pinterest.com
  • ekaterina  (01.08.15 03:18:39 ~ 03:22:55)
İkisini mi karşılaştırıyoz ben anlamadım dsafsadf. Eğer öyleyse sağdaki çok net önde öyle böyle değil.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (01.08.15 03:26:16)
İkisi de çok güzelmiş. Saç kesimleri sebebiyle balyajlı tutamların yeri farklı ama renkler, tonlar çok benzer zaten. Bunların dip boyası da küllü ama soluk değil, böyle olmalı bence de.

  • whimsical  (01.08.15 03:31:17)
güzel durmuş abartıp angara pavonlarındaki sarı tutkuya dönmemeni tavsiye ederim

sağdaki: yan sınıftan sude, hoşlanıyorum
soldaki: arka sıradaki tuğba, bu gidişle pavyona düşecekç
  • losev bagiscisi  (01.08.15 06:35:35 ~ 06:36:38)
erkek olarak; kesinlikle boyat, diğeri çok ucuz duruyor, boyanmışta yarısı gitmiş gibi

  • su birikintisi  (01.08.15 09:37:10)
Sağdaki foto daha iyi

  • all girls dream  (01.08.15 10:35:13)
hayır

  • c p  (01.08.15 12:33:48)
daha sarıdan kastını anlamadım ama eğer peruklu halin soldakiyse şimdiki halin sağdakiyse, soldaki güzel olmuş evet;

dexter'daki hannah mı çıkacak acaba maskeyi kaldırınca diye bir şüpheye kapıldım :{
  • neseranni  (01.08.15 12:39:23 ~ 12:40:12)
Sağdaki kesinlikle çok daha iyi. Eğer soldaki gibi yaparsan maksimum birkaç hafta çok güzel görünecek ve sonrası senin için eziyet olacak ve çareyi tekrar sağdaki gibi yaptırmakta bulacaksın.

  • köstebek kurabiye  (01.08.15 12:50:41)