iş görüşmesi filanı

geçenlerde bi tur şirketine iş görüşmesi için gittim. istedikleri tüm herşeyi karşıladığımı söylediler. hatta daha fazlasını bile yapabileceğimi gösterdim. 2 saate yakın müdür ile görüştük. sonra o da kendi müdürüne tanıttı beni. maaş, sigorta hakkında bilgilendirdiler. son olarak şirket sahibi ile görüşün sonra da biz size dönüş yapalım sizinle çalışmayı çok isteriz dediler. şirket sahibi ile de görüştük baya güldük arada. iyi bi görüşme oldu. sonra ben eve geldim teşekkür maili'mi attım. bi daha da haber alamadım. ne oldu yani şimdi? hayır mı dediler. 1 hafta oldu.

ilk defa görüşmeye gittiğim için bilemedim nasıl oluyor sonrası.

kusura bakma ama teşekkür maili ne amk!

bi ara sor beni unuttunuz mu de bence. ne zaman başalaycağınla ilgili bir şeyler söylemeleri gerekirdi. ya da seni aslında işe almadılar sadece bilgilnedirdiler ve değerlendirmeye devam ediyorlar kim bilir.
  • onrckrcyr  (28.07.15 22:27:47)
Hocam çekinme ara sor. Olumlu yada olumsuz yanıtınızi rica ediyorum de. Ne olacak aklında kalmasın ama email atma ARA! Yoksa emailini ziklemezler.

  • Bysb  (28.07.15 22:31:52)
Başkalarıyla da görüşüyorlardır, 1 hafta o kadar uzun bi süre değil. Ama ara bence.

  • phoenixboy  (28.07.15 22:45:27)
Gulmeli gecen görüşme sonrası olumsuz dönüş +1
ara sen ara

  • bokmuhendisi  (28.07.15 23:16:08)
beni 2.5 ay bekleten firma olmuştu. o yüzden mail atma, ara sor. ama 1 hafta çok kısa. 1-2 hafta daha bekle

  • sttc  (28.07.15 23:21:23)