canlı bomba/bomba yüklü araç uyarısı?

böyle bir muhabbet dönüyor. kalabalık yerlerde durmayın falan. belirli illerin adı geçiyor. devlet kanalından yapılmış resmi bir uyarı mı? insanların son olaylardan yaptığı çıkarım mı? yoksa pkk tarafından yapılmış bir tehdit mi?

bildiğim kadarıyla emniyet saldırı olabileceğine dair bir açıklama yaptı ancak duraklarda fazla oyalanmayın demedi.

  • air  (28.07.15 02:29:52)
istanbul valiligi emn. mudurlugune yazi gonderdi galiba. bi fotograf dolasiyor internette ama gercek mi bilmiyorum. gercekse cidden korkmali.

  • xenophobe  (28.07.15 03:29:35)
IŞİD'in uyuyan hücrelerinin ya da "yalnız kurt" tabir edilen eylemcilerinin harekete geçirilebileceği şüphesi var: www.birgun.net

  • sevgikusunkanadinda  (28.07.15 03:34:28)
oha lan, haberi gormustum de ayrintisini okumamistim.

olayi suruc'a baglayip isid dururken dhkpc'den sdgf'den mi bekliyorlarmis canli bomba olaylarini.

simdi korkmaya basladim valla; @konusma ben konusuyorum daha bitirmedim'in dedigi gibi bir boklar yiyip bu orgutlere atacaklar sucu. hersey beklenir bu serefsizlerden.
  • nawres  (28.07.15 10:01:49)
polis kürsüsü adında facebook grubunda paylaşıldı haber. polislerin oluşturduğu bir grup. normal olarak gelen giden özel/gizli yazışmalardan görüp paylaşmış olabilirler.

Ayrıca saldırıyı kimin yapacağına mı taktınız kafayı? dhkpc, sdgf, pkk ve daha niceleri sütten çıkmış ak kaşık ya zaten. he canlar, biji hdp hee.
  • teknikekip  (28.07.15 10:15:31)