Erkek modası - Jogger pantolon

Selamlar herkese,

Gym pantolonlari ve futbol eşofmanlarından sonra aklıma bu gibi pantolonlar geldi.
Spor olarak giyince fena durmuyor gibi ama üzerime giymeden karar veremedim. Baylar var mıdır istanbulda satan yerler H&M veya C&A gibi? Levis Engineer var bir tane bende ama ağ kısmı çok garip duruyor ve uyku pijaması modunda. Aradığım kumaş tarzı kargo pantolon gibi

Hanımların da yorumunu alayım lütfen..

i.imgur.com (Haki ve Mavi renkleri hoş gibi, sanki beyaz tshirtle iyi gider?

i.imgur.com battlefield 4 modu ;)

i.imgur.com

Ama asla böylesi değil :)))
g02.a.alicdn.com

Son düzenleme : Cuffed değilmiş adı Jogger Pants olarak geçiyor

apaçi işi

  • bruceandwayne  (27.07.15 00:30:24)
Nolur giyme :(

  • ekaterina  (27.07.15 00:46:06)
cuffed dediğiniz pantalonlarda mesele ağının düşük olması değil zaten, paça.
paça kısmı geniş ve düz olanlar, ince ve boğumlu olanlara göre (ilk resimdeki gibi) çok daha şık duruyor bence.
chinolar doğal paçalarıyla çok daha şık. kesinlikle cuffed yakıştırmıyorum.
eşofman altlrına daha çok uyduğunu düşünüyorum.
  • sibertenik  (27.07.15 00:50:49)
@siberteknik

tesekkurler ama bunlarin zaten fermuari vs olmuyor genelde, tshirt altina giymelik yaz gunlerinde

Paçalarla ilgili problemim var benim :) bol paça sevmiyorum nedense
  • Northern Mariner  (27.07.15 01:23:00)
anladım, evet paçanın dar olmasını sağlıyor bence de avantaj.
neyse son olarak büzgülüleri ve jean halleri gerçekten kötü duruyor, onun dışındakileri deneyip bakmak lazım.

  • sibertenik  (27.07.15 01:50:40)
Evet önerileri ve istanbulda bulunabilecek yerleri sormaya devam :))

  • Northern Mariner  (27.07.15 02:37:50)
Bu örnek olsun diye koyduğunuz görsellerdekiler kötü görünüyor da pantolonu anladım. Gap'te var.

gap.com.tr
  • whimsical  (27.07.15 02:46:44)
@whimscal teşekkürler :)

www.aliexpress.com Birde böyle birşeyler var
  • Northern Mariner  (27.07.15 03:01:16)
Alibaba'daki markayı bilmiyorum da Gap'tekiler güzel. Toms'larla, parmak arası terliklerle ve düz, sade, ince, geniş yuvarlak yakalı bir tişörtle gayet güzel duruyor.

Edit: Alibaba diye salladım galiba, anladın sen onu.
  • whimsical  (27.07.15 03:09:39 ~ 03:10:09)
@whimscal teşekkür ederim. GAP'a bakarım. Modayı gerçi geriden takip ediyorum sanırım :)))
Bu arada dediğim tam böyle bişey olacak (Zanerobe 3. gibi) nicethingsforniceboys.com

www.sahibinden.com

  • Northern Mariner  (27.07.15 03:17:00 ~ 03:17:33)