hesap makinasının pili

lanet olası pisliğin pili bitmek üzere, ekrandaki yazıları çok zor okuyabiliyorum ve yarın sabah sınavım var. günş nerjisiyle dolduğu için pil değiştirme seçeneğim yok, kaldı ki pil de yok. bunu sabaha kadar gece lambasının direkt altında tutsam dolmaz dimi? camın önüne koyayım güneş doğduktan sınava gidene kadar dolar desem, dolar mı? stres yaptım yemin ederim.

dolar. sınavda güneş gören bir yer iste hocadan.

  • bigbadabum  (26.07.15 23:46:31)
sarı ışık doldurur. eski tip ampül. trthaberstatic.s3-website-eu-west-1.amazonaws.com

  • zam sampiyonu domates  (26.07.15 23:49:00)
imkansız. oturma planı var sınavlar için. bizim öss falan tarzı.

sarı ışık yok, led var :/
  • letheavendangered  (26.07.15 23:49:20 ~ 23:49:49)
led doldurmaz.

  • zam sampiyonu domates  (26.07.15 23:50:16)
içinde pil var aslında. ama elinde aynısından yoksa değiştiremezsin. tahmin ettiğim modelse tek vidanın tuttuğu bi kapağın altında pil var. başka modelse de vidalarını söktüğünde içinde pil vardır muhakkak.

  • icim urperiyor  (27.07.15 00:07:08)
hesap makınasının modelini resmını falan at buralara belki bi cözüm bulabilen biri cıkar

  • evildead  (27.07.15 00:49:24)
Sagolun, idare etti sinavda. Zaten kalacagim kabak gibi ortada olan sinav icin de niye telas yaptiysam artik.

  • letheavendangered  (27.07.15 12:49:01)