Buzdolabının 2000 TL olduğu dünyada

su sebiline 780 TL verilir mi? Kullananlar memnun mu?

Almak istediğim ürün: www.bosch-home.com

Veya:www.arcelik.com.tr

koy buz dolabına istediğin kadar iç

  • try again fail again fail better  (23.07.15 16:26:25)
bunun aynısı bizde var. maltepe park boschtan aldık pazarlıkla 500 tl verdik. (geçen seneydi)
bizim açık mutfak olduğu için güzel duruyor ben memnunum

  • sta  (23.07.15 16:28:43 ~ 16:32:18)
Böyle sorularla gelin işte :) terliğe 100 lira verilir mi ne yani :)
Ben verirdim, verilir, kullanışlı duruyor kendim kullanmasam da. Beğendim.

  • apartman teyze  (23.07.15 16:29:10)
Yerli marka değilse ve oturmuş bir modelse verilir. Arçelik vs. bunlara zaten yaklaşmayın ama benim uyarım Vestel konusunda. Batsın ibneler.

Edit: Asıl yazacağımı unutmuşum lan. Bosch'un tasarımı ciddi güzel. Tepeye konanlardan alma. O üçüncü direk ver musluğu da ciddi önemli, ben çok az sebilde gördüm onu. Belki 700 lira verince normal oluyordur bilmiyorum. :)
  • gunde 3 litre kola icen adam  (23.07.15 16:32:41 ~ 16:34:08)
Her ikisinde de damacana altta gizli bölmede.
Her ikisinin de ılık su alma butonu var.
Her ikisinin de sıcak su emniyet butonu var.
Zaten diğer markaları düşünmüyorum.

Ama bu kadar para gömülür mü karar veremedim. Cevaplara istinaden alınır diye anlıyorum.
Hadi hayırlısı
  • gkn  (23.07.15 16:52:27)
bosch olanı güzel, tavsiye ederim.

  • air  (23.07.15 16:54:43)
780 liraya takılmışsın sanırım. Annem öğretmen, okullarında kullanılan sebilde gördüğümü söylesem bence 2000 liraya kadar açarsın bütçeni. Sıcak tarafındaki küçük boru da, soğuk tarafındaki de simsiyahtı. Bildiğin kömür gibi. E peki sen nerden gördün bunu dersen, sebil çalışmıyordu artık. O biriken şey artık neyse, yıllarca onu içtiler. Tadı kötü bu suyun diye her ay farklı su aldılar falan...

  • gunde 3 litre kola icen adam  (23.07.15 16:59:20)
150 liralik terligimle 900 liralik sebilimden su icerim.

  • kosun lan mevzu var  (23.07.15 16:59:20)
Yok hocam 780'e takılmadım aslında elbette iyi bişey olsun diye bakınıyorum. Zaten sanırım Türkiye de bunlardan daha pahalı sebil yok :)

Tek takıldığım 2000 liraya no-frost buzdolabı satılıyorken, 1000 liraya yakın sebil almak ne kadar mantıklı diye merak ettim.

Sanırım alacağım Bosch olanı.
  • gkn  (23.07.15 17:03:04 ~ 17:03:33)
  • kosun lan mevzu var  (23.07.15 17:09:28)
Bağımsız aç kapa anahtarı dediği sıcak ve soğuk kısmı ayrı ayrı iptal etmeye yarayan şeyse o olsun. Sıcak suyun sürekli ısınması gereksiz elektrik tüketiyor.

  • Lim5  (23.07.15 17:12:34)
kazıklanmana gönlüm elvermedi al hadi; urun.n11.com

başka seçenek de olur dersen şunu al; www.istanbulbilisim.com.tr

fiyat araştırması komisyonum için iban numaramı yolluyorum.
  • scent of a pastrami  (23.07.15 17:18:36)
@scent of a pastrami Siemens inanılmaz gürültülü çalışıyor. Arkadaşım alıp iade etmişti.
n11 için sağolasın. IBAN'ı yolla bi ara :) avucum genişlediğinde hesaplaşırız

  • gkn  (23.07.15 17:25:46)
annem geçen sene yazlığa bim'den aldı 100 liraya mı ne.
gayet güzel. bunlardan tek farkı damacanayı tepeye yerleştiriyorsun.

bir sebile 800 tl verilmez bence.
  • teritori  (23.07.15 17:38:58)
bizde arçelik var, memnunuz. hediye olmasa hayatta gidip para vermezdik ama orta tuştan tam şu yaz gününde içmek istediğin serinlikte su vermesi gerçekten insanı mest ediyor. damacananın altta olması hem yerden, hem görüntüden hem de boşa zahmetten kurtarıyor. bosch'un tuşları dışında tasarım olarak pek farkını göremedim. sırf bosch diye "tasarımı gerçekten güzel" diyen adam bence hiç bakmadan yazmış :D arçelikçi değilim, kazıkladıklarına da eminim de tasarımda gerçekten bi fark yok yahu.

  • nilmiye  (23.07.15 17:53:37)