büyük ekran telefon kullananlar, cihazı nasıl taşıyorsunuz?

5" ve üzeri ekran boyutuna sahip telefon kullananlara soruyorum. telefonu nasıl taşıyorsunuz. cebinize büyük ihtimalle sığmıyordur. özellikle kot pantolonun cebine. pratik bir çözümünüz veya keşfettiğiniz bir şey var mı? bayanları hariç tutuyorum çünkü onların çantası var.

note3, cebe sığıyor, alışıyorsun, büyük gelmiyor bana. tabii belki cüsseye de bağlıdır bu

  • nucleon  (22.07.15 22:50:30)
çorabımın içine koyuyorum.

  • bigbadabum  (22.07.15 22:51:27)
5.2” kullanan biri olarak haggaten pantolon cebinde kutuk gibi duruyor telefonum.
Bence ideal telefon boyutu iphone 6`nin ufak olanlari kadar olmali.

  • yons  (22.07.15 22:52:22)
götüme sokuyorum böylece cepsiz şort giydiğimdede telefonumu yanımda taşıyabiliyorum.Tek sıkıntı içimdeyken titremesi onu çözemedim daha

  • betfair  (22.07.15 22:53:06)
Bu büyük telefon cebe sığmıyor lafını çıkaran kimse, harbi laflar hazırladım ona.Kota,şorta(*tamam bu abartı oldu biraz) ve bilimum giysi ceplerine sığmakta.

5.5 inch'lik note2 var bende.
  • tsubasa  (22.07.15 23:01:11)
ya cebe sığıyor telefonlar da cepte hayvan gibi telefon izi oluyor, görüntü hoş olmuyor. iphone 5s bile kot giyince rezil bir görüntü çıkarıyor ortaya. o yüzden sevmiyorum ben. yoksa alıcam galaxy note affetmiycem yani, tek çekincem bu.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (22.07.15 23:05:23)
5.5 inç telefonum var, cebe çok rahat sığıyor. artık büyük de görünmüyor gözüme

  • elijah cohen  (22.07.15 23:05:39)
6.4ü arka kot cebine koyuyorum, unutup oturacağım bir yere ortadan ikiye ayrılacak korkusu yaşıyorum ama, genelde de elimde tutuyorum.

  • kahin ahtapot paul  (22.07.15 23:07:59)
telefonum 5 inch üzeri ama cebimde taşıyorum. rahatsız da olmuyorum.

  • king lizard  (22.07.15 23:09:36)
  • melancholia  (23.07.15 00:29:39)
4.7" benim telefonum ben de cevap vereyim mi? gayet cebimde taşıyorum. skinny pantolon giymiyorsan, boyun da 1.70 falan değilse cebin gayet yetiyor taşımaya. hele kotta boşluk bile kalıyor. tabii 5" demişsin. o aradaki 8 mm'de fark oluşuyorsa bilemedim :D

  • nawar  (23.07.15 00:32:42)
5.5 note2 var bende 3 yıldır, her şeyin cebine sığıyor. Gömlek cebine bile sığıyor (ciddiyim, tepesi biraz taşıyor ama). Telefonun genişliği 4 parmak kadar zaten, 4 parmağını cebine sokabiliyorsan bu telefonlar da sığar. 4 parmak girmeyen cep zaten çakmak cebi falandır.

"Bu büyük telefon cebe sığmıyor lafını çıkaran kimse, harbi laflar hazırladım ona." +1000
  • harzem  (23.07.15 00:36:50)
note 4, cüzdanımdan biraz küçük ikisini üstüste koyup taşıyorum ya da çanta tabiki :)

  • indescribable  (23.07.15 00:45:39)
5.5 inc. kot'un arkasına rahatca sıgıyor

  • all girls dream  (23.07.15 10:14:53)