onur air mi atlasjet mi

atatürk-izmir uçuşu için bilet alacağım da hangisini tercih etmeliyim? fiyatlar hemen hemen aynı ama yetişmem gereken bir yer var, rötar ihtimali ne kadar az olursa o kadar iyi.

Aydın'a servisi olduğu için hep atlas ile gidip geliyorum ben. Şimdiye kadar bir problem yaşamadım gayet memnunum. Bir de şimdiye kadar bindiğim Atlas'ın hiçbir uçağı, kötü kış şartlarını saymazsak, rötar yapmadı.

  • synesthesia  (21.07.15 21:00:16 ~ 21:02:06)
Atlas jeti oneririm. Onur air koltuk araliklari cok dar. Yiyecek icecek servisi ucretli. Ayrica bugun ucuslarda hep sikinti var cogu rotarli (havaalanindan bildiriyorum)

  • ahmetmehmetsenmisinahmet  (21.07.15 21:00:54)
uyarsa atatürk almayın. muhtemelen rötar yapar.

  • bira sisesi kapagi  (21.07.15 21:01:19)
sabiha gökçen çok uzak bana maalesef :/

  • la mort heureuse  (21.07.15 21:02:23)
Atlasjete çok kez bindim (İzmir - Kıbrıs, Kıbrıs - İzmir) sıkıntısını görmedim. Onur aire de bir kez bindim (Trabzon - İstanbul) ikramların ücretli olmasi dışında sıkıntı yoktu.

  • inheritance  (21.07.15 21:08:42)
Sabiha gokcen almayın asıl yer trafiği orada mevcut. vaktinde kalkmaya hazır olan uçak kalkış için bir saat yerde bekliyor.
Sorunun cevabı için atlasjet

  • bokmuhendisi  (21.07.15 21:42:59)
Onurdan nefret ertiğim kadar hiçbir havayolundan nefret etmedim ben. Aman aman rötarsız uçuş yüzü göstermediler bana yılllardır

  • ruh i tibbiye  (21.07.15 21:52:11)
Atlas!

  • perferil  (21.07.15 22:19:10)
atlasjet iyiydi, onurair'i bilmiyorm

  • jedilance  (21.07.15 23:08:39)
atlasjet +1
izmir uçuşlarında ilk tercihimdir. ücretsiz servisleri var (hala var mı bilmiyorum).

  • peggy  (21.07.15 23:26:30)
atlasjet'ten aldım arkadaşlar, teşekkürler :)

  • la mort heureuse  (21.07.15 23:29:07)