izlediğiniz filmleri nasıl listeliyorsunuz ?

filimadamı çok sarmadı.
imdb'de mantığı tam oturtamadım. siz nasıl yapıyorsunuz ?
amacım izledim, izlemeliyim. filimadamında istediklerim var ama arada site uçuyor sanki.
edit: şimdi filimadamına girdim Table 'online' is marked as crashed and should be repaired hatası var. sayfanın üst kısmından sonrası yok

imdb'nin watchlisti izlenen filmleri değil de izlenmek istenen filmleri listelemek üzerine kurgulanmış halde.

izlediğim filmleri ise ben facebook'a koleksiyona ekliyorum öyle takip ediyorum. :) biraz ilkel ama varsa başka önerisi olan biz de faydalanalım.
  • itinayla bozuk kafa tamir edilir  (20.07.15 21:59:38 ~ 22:00:04)
ben mubi'yi kullanıyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (20.07.15 22:03:03)
trakt.tv

  • hjarteblod  (20.07.15 22:08:21)
(bkz: imdb)

izlemek istediğim filmleri önce watchlist'e ekliyorum. film malum ortamlara geldiğinde izliyorum ve puan veriyorum ardından watchlist'den çıkarıyorum. izlediğim filmler "your ratings" bölümünde çıkıyor. ordan istersen filtre yapabiliyorsun.
  • mr.goodcat  (20.07.15 22:12:21 ~ 22:13:11)
imdb'de izleyeceğim filmler watchlist'te, halihazırda izlediklerimi ise puanlıyorum böylece otomatik liste olarak elime geçiyor. belirli bir nedenle puanlamadıklarımı da (çocukken izlediğim çizgi filmler gibi) oluşturduğum başka bir listeye ekliyorum.
@mr.goodcat ile aynı olmuş ehehe

  • acccra  (20.07.15 22:14:53 ~ 22:15:54)
mubi ücretli, onu geçiyoruz.
imdb'de dediğiniz şekilde tek tek filmin başlığına gidip puan ver, watchlist'den çıkar yapmak lazım.
trakt.tv'nin işe yarar özellikleri ücretli.onuda geçiyoruz.
  • rhan  (20.07.15 22:25:03 ~ 22:33:46)
Hoba yanlış yazdık. Movienr.com olacak. Mobilde düzeltemiyorum.

  • empat  (20.07.15 22:28:41)
IMDB de kendi listeni oluşturabiliyorsun. watchlist/watchedlist adında ikilistem var bu şekilde listeleyebiliyorum

  • nyist_  (20.07.15 22:33:16)
Movienr.com iyi gibi, ekşide yavaşlığından bahsedilmiş. bana da öyle geldi.

  • rhan  (20.07.15 22:45:06)
mubi'de film izlemek ücretli. yoksa normal kullanabiliyosun tabii ki. liste oluşturma vs. imdb için bahsedilen her şey yapılabiliyor ücretsiz. mubi'nin tasarımı daha çok hoşuma gittiği için orayı kullanıyorum. bir de oradaki puanlamalara daha çok güveniyorum.

  • tepedeki psychedelic adam  (20.07.15 22:46:19)
ben movienr.com'u kullanıyorum. filmlerin türleri(uzaylı, zombi, post apokaliptik vs) imdb top 250 listesi falan var. yönetmenleri, oyuncuları seçip yönettiği ya da oynadığı filmi de seçebiliyorsun. bana pek yavaş gelmiyor. zaten çok da fazla girmediğim için sıkıntı olmuyor.

  • empat  (20.07.15 23:35:26)
www.icheckmovies.com

watchlist yapabiliyorsun tek tikla. Bir suru farkli film listeleri var.
  • mandayinasekeyi hastasi kizilcikserbeti  (21.07.15 05:05:22)
filimadami.com

  • baal  (21.07.15 07:16:30)