Projeksiyon almayi düşünüyoruz ama.

Ps4ümüz var televizyon almak tabi daha mantıklı ama güzel TV'ler çok pahalı. Projeksiyona yöneldik ama sonynin falan kaliteli projeksiyonlari çok pahalı. Yok mu böyle fiyat performans ürünleri güzel. Yoksa illa tv mi alalım?

Televizyon falan izleyen insanlar değiliz uydu bile baglatmayiz muhtemelen ps4 ve film/dizi izlenir.

Bende baktım ama işe yarar projeksiyon cihazı iyi para.
Philipsin 4k tv sini aldım 2100 e tv izlemiyorum, işletim sistemi yavaş çalışıyor. Onun dışında film, oyun için süper oldu.

  • rhan  (20.07.15 19:15:11)
tv ya da projeksiyon fark etmez, ps4 baglayacaksan input lag'i dusuk bir cihaz almaya calis.

  • fortisvita  (20.07.15 19:30:04)
Ben şunu kullanıyorum evde film izlemelik; www.vatanbilgisayar.com

Kullanım ömrünün uzun olması cezbetti. Bir sorun yaşamadım.
  • scent of a pastrami  (20.07.15 19:40:32)
bütçe 3 bin vs. üzeri değilse projeksiyon mantıksız. 40 inç civarı w serisi sony tv bakın.

  • mattiadestro  (20.07.15 20:01:03)
cevaplar için teşekkür ediyorum. projeksiyon olursa japonyadan getireceğim tv olursa burdan almak gerekecek. tv mantıklı olanı saniyorum

  • a darkness coming  (20.07.15 20:30:58)