Antman

nasıl ? gidilir mi ?

Superman Ok, batman tamam, ironman Ok, hulk o da tamam, thor a da eyvallah, captain america Ok, ama antman nedir aq t.şak mı geçiyorlar? Onları izleyen bunu da yer. Neyse süper kahraman filmi izlemek isteyen gidebilir, ben sıcak bakmıyorum.

  • bigbadabum  (20.07.15 12:18:36)
nerdeyse çocuk filmi gibiydi bence. konunun işlenişi falan aşırı klişeydi. aksiyon tarafında da bilim kurgu tarafında da diğer süper kahraman filmlerinin altındaydı.

  • saçdemeti  (20.07.15 12:27:45)
Ben çok sevdim. Senaryoda Edgar Wright'ın parmağı olduğu da hissediliyor, o çekse daha da iyi olur muydu bilmiyorum. Zaten Paul Rudd çok sevdiğim bir oyuncu, karaktere de cuk oturmuş.

Not: Superman, Ironman, Thor, Captain America, Avengers, Batman, X-Men (Yeni seri), Wolverine, Guardians of the Galaxy filmlerinin tamamı izlendi.
  • whimsical  (20.07.15 12:32:25)
Ant-Man için ben de "Ne alaka, niye ona film çekiliyor" diyordum da Avengers'ın en eski üyesiymiş meğer:

"Labeled Earth's Mightiest Heroes, the Avengers originally consisted of Ant-Man, Hulk, Iron Man, Thor, and the Wasp. The original Captain America was discovered, trapped in ice (issue #4), and joined the group after they revived him."

Avengers'ta şimdiye kadar hiç görmeme nedenimiz Edgar Wright'ın senelerdir bu proje üzerinde çalışıyor olmasıymış. Avengers filmlerinden çok daha önceden beri. O yüzden filmi tamamlayıncaya kadar Ant-Man ve Wasp'ın filmlerde gösterilmemesini özellikle istemiş.

Neyse gayet güzel film, önyargılarınızı bırakıp gidin eğlenin. :)

@mdc
Paul Rudd'ı sevmeyen biri varmış diye bayağı şaşırdım. Role Models'ı izle de sev bari.
  • whimsical  (20.07.15 12:47:41 ~ 12:51:44)