sivrisinekler

Odanızdaki sinekleri öldürüyor musunuz? Ben kıyamıyorum, sabaha kadar yiyorlar :)
Siz ne yapıyorsunuz?

Teşekkürler.

biz geçen şirketten %3 hisse verdik,o derece seviyoruz

  • mrvengeance  (17.07.15 01:35:17)
ben kedi kanatlı her şeyi anında öldürüyor.

  • neferkitty  (17.07.15 01:36:48)
Henüz karşılaşmadık, adını anmak istemiyorum o yüzden. Karşılaşır isek çat!

  • kaymaktutmayansicaksut  (17.07.15 01:37:49)
yıllardır düzenli ilaçlama yapılıyor olmasına rağmen niye yokolmuyor bu rosopu çocukları.

bilim bu hiçbir faydası olmayan yavşakları yok edemeyecek kadar aciz mi?
  • kamera motor  (17.07.15 01:38:05)
İki saatir yiyor beni, doymadı bezemenk... Doysa gitse bari :( sinek kovucu var, vücuduna sürdüğün şeylerden var, sinek ilacı var, kapılarda tel var...

  • bigbadabum  (17.07.15 01:42:07)
Demin havada yakalım, azad ettim ama :)

  • pike  (17.07.15 01:45:39)
(bkz: raid)

  • losev bagiscisi  (17.07.15 01:48:04)
Kiyamiyorum elle oldurmeye. Ben pike, yorgan, vb.yi kafama cekiyorum. Bacaklari da aciyorum, yiyebildigi kadar yesinler. Bazen sabah kalktigimda bazilari somurmus oluyor, agirliktan zor ucar halde oluyorlar, havada asili kalmakta zorlaniyorlar. Bir iki kere gozumu kapayip oldurdum ama iyi hissetmiyorum o zamanlar. Odayi spreyliyorum ama, o zaman dogrudan sinekle goz goze gelmedigim icin onu yapabiliyorum.

Su anki evde sinek yok ama sinek olan evde kalirsam boyle oluyor.
  • aychovsky  (17.07.15 01:48:12 ~ 01:53:42)
Beni ısırmıyorlar nedense. O yüzden evde sinek de yok. Buradan bize ekmek çıkmaz mı diyorlar nedir, gelmiyorlar bana (eve)... :)

  • whimsical  (17.07.15 01:50:16 ~ 01:59:09)
Amaaan kaşınmıyo zaten yesin yavrucaklar diyorum. Kaşındığı zaman da sivri avına çıkmaya üşeniyorum. Kaşıyorum falan. Zamana bırakıyorum her şeyi asdfhj

  • apartman teyze  (17.07.15 02:06:18)
Caniler :(

  • pike  (17.07.15 02:11:52)
ahahhaha ya kızma ama salak mısın lan. ben çakmakla yakıyorum, en nefret ettiğim şeylerden biridir sivri.

  • lorne malvo  (17.07.15 02:19:32)
odanın duvarları (tavan dahil) sivrisinek leşleriyle dolu. cesaret edip giren bir sivri ibret alsın diye. ibret almazsa akrabalarına yaptığım gibi usulca ygs biyoloji kitabımı alıp gafasına geçiriyorum. rekorum 1 saatte 7 sivri, arkadaşlarım bana hitman der

  • patr  (17.07.15 02:20:43)
Sineği çakmakla yakmak suretiyle öldürme eylemi, "adam öldürme"den farklı olan "canavarca hisle adam öldürme" suçunu anımsattı bana.

Korktum.
  • whimsical  (17.07.15 02:30:31)
Deodorant ve çakmak ikilisi ile pişiriyom hibneleri. Ateş seni çağırıyor küçük sinekçik :(

  • Tears of Devil  (17.07.15 09:33:59)
Odaya girmesini bırak dışarda, iş yerinde bile görsem direk peşine düşüp zımbalıyorum. En sevdiğimde kışın vitrinlerdeki ışığın sıcağına kanıp cama dizilmiş sivrileri tek tek öldürmek. Kışın bir tane yazın 10 taneye bedeldir, üremeden öldürdüm deyip mutlu oluyorum. Sivrilerden nefret ederim.

  • hala mi ceren yahu  (17.07.15 16:45:12)
beni çok ısırıyorlar bunlar. gece yarısı uykumdan uyanıyorum kaşınmak suretiyle ve küfürler ediyorum onlara. şu fişe takılan ekipmanlardan kullanıyorum. gerçekten çok lüzumsuz yaratıklar.

  • dokuzeylul  (17.07.15 16:48:58)
bu işte o kadar uzmanlaştım ki gece karanlıkta yattığım yerden bile yakalayabiliyorum.

gece sivrisinek yüzünden uyuyamayan kızlar, selam ;)
  • rakicandir  (17.07.15 16:49:11)