Antalya'da iyi kokoreç yapan temiz yer?

avm içinde ya da şampiyon kokoreç gibi ticarileşmiş yerleri önermeyin lütfen.

dünya göz hastanesinin karşısında yolun köşesinde güzel yapan bir yer var.

  • bacardicola  (16.07.15 14:51:48)
sarampolde var mecit.

gursu'da vatan computer'dan asagi sallan yolun sonundan saga dogru 100-200 mt ilerde bi eleman vardi o da iyiydi.

bir de teknokente gelmeden onceki kavsaktan araba pazarina dogru don sol tarafta lastikcinin yaninda bir yer var.
  • jugador  (16.07.15 15:58:51)
Jugador +1 konyaaltı eski birebir şimdi carrefour olan kavşaktan denize sallanın, o yolun sonunda kokoreççi hasan usta var. Şu aralar en şyi yer orası. Kokoreççi hilmi der herkes, ama aklınızdan bile geçirmeyin, 5-6 sene önceydi o.

  • hadi hadi  (16.07.15 16:30:01)
Olur valla. Öncesinde bira içer kokoreçe geçeriz:)

  • hadi hadi  (16.07.15 16:47:06)