Ssd onerisi lazim.

250-512 gb kapasite araliginda uygun fiyatli ssd onerebilir misiniz?
tesekkurler.

samsung 850 evo 250gb liğini kullanıyorum kebap.

daha ucuzlarını da alabilirsin. en kötü ssd ile en iyi ssd arasındaki farkı normal kullanıcı kolay kolay hissetmez bile iş laptobumda 128 gb 4 senelik ocz vertex 4 var. eskiden kendi pc'imde kullanırdım onu. ikisi arasında görebildiğim tek fark windows un 1 saniye daha hızlı açılması.
  • washe  (16.07.15 15:07:34)
kingston v300 dışında herhangi bir marka model tercih edilebilir. silikon power iyi diyorlar. en iyisi Samsung gerçi.

  • mattiadestro  (16.07.15 15:40:33)
ayrıca samsung 840 evo serisinden de uzak dur.adamlar iki firmware çıkardı beli düzelmedi. intel güvenilirdir, samsung 850 serisi düzeltmişlerdir umarım. corsair iyidir.

  • elebego  (16.07.15 17:09:38)
cevaplar için teşekkürler.aklımda samsung 850 evo 250 gb vardı zaten.sanırım onu alacağım.

edit:belirtmiş olduğum ssd'yi aldım.ancak daha kullanma şansım olmadı.gelişmeleri yazacağım.

büdüt:arkadaşlar ssd'ye terfi etme imkanınız varsa hiç durmayın.ben çok memnun kaldım hdd'den ssd'e geçince.(tabii bu fark; alacağınız ssd,şu anki sisteminiz vs. şeylere göre değişkenlik gösterecektir.)
  • umutlarivarolankisi  (16.07.15 22:47:21 ~ 02.09.15 01:58:26)